reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No słoneczka uciekam bo kończy się szrek a moje maluszki mają oczka jak szparki :-D:-D:tak::tak::tak::-D ale twardo oglądają:-)
Świetni są po prostu :-D zaraz ich oddeleguje do łóżek i sama lulu zaraz za nimi idę :-D
A miałam pytać, czy wasze maluszki mają już ustalone godziny snu??
Bo mój nn wstaje codziennie o 5.07 jak tata do pracy wychodzi :szok:
i buszuje z 2 godziny lekko i bądź tu wyspana :-D
ASzukam metody. Bujanie nie działa. Trochę go dzisiaj zmyliłam przykładając do brzucha poduszkę, myślałam, że się nabierze, że to plecy A. ale pomogło tylko troszkę. Help. Zna ktoś metodę na ululanie aliena to proszę pisać.
Dobrej nocy kochane i spokojnej.;-)
moja córka też solidarnie z tatusiem wstaje po 5 a później buszuje do 8-9 i znowu spać idzie:tak:
jak mnie rano zaczęła kopać to pomyślałam sobie,żeby na kartce spisywać przez kilka dni jej godziny snu i buszowania a później porównać:tak:
 
reklama
No to cisnienie rzeczywiscie nie bylo fajne:no:najwazniejsze ze w domu spadlo;-)ty to drugie masz nawet po lekach nie za ciekawe,ja tez mialam i mam to drugie gorsze.
Jak ja bym chciala miec laptopika i lezec z nim w łozku:tak:

A tak wogole to chcialam was zapytac o cos?Wczoraj na wizycie gin zauwazyl ze jestem przeziebioona i przepisal mi Ascorutical i na katar Otrivin,na sprayu do nosa pisze ze nie wolno stosowac w ciazy i teraz sama nie wiem?Chyba moju gin wie co robi?
Tak sie zastanawiam tez nad Otrivinem dla niemowlat bo mam go dla corki,on jest slabszy wiec moze lepiej tego stosowac?Co wy radzicie?


ja do końca ciąży mam łykać furagin a na ulotce jest napisane: nie stosować u kobiet w I i III trymestrze ciąży-dodajmy,że jest to 6 tabletek na dobę:tak:

co do fridy to je też mam odruch wymiotny jak to widzę i słyszę więc nie wiem czy dam radę tego używać:eek:
 
Prawdziwe tiramisu jest robione z samych zółtek- te z ubitymi białkami to taki polski wymysł - bo przecież szkoda wyrzucać białek- ja robiłam wiele razy i zawsze wszyscy byli min zachwyceni.
Moja rada - kup dobre włoskie mascapone , na pseudo polskim kiepsko wychodzi , włoskie jest droższe ale 10 klas lepsze.
Ważne są też biszkopty- dobre i w przystępnej cenie są w lidlu i tam też jest mascapone niemiecki ale niezły.
Przepisy ze strony kwestia smaku są rewelacyjne - i sprawdzone
Oj aż mi ślinka leci- może zrobię na niedzielę :tak::tak:
A, i jeszcze jedna rada- najlepsze jest na drugi dzień jak wszystko sobą przejdzie
ja tym razem też kupowałam w lidlu i serek i biszkopty!
a co do kwestii smaku to mam mnóstwo przepisów w ulubionych bo są genialne
u mnie też całą dobę siedzi w lodówce!!! bo 5 h to za krótko
no i jak Mea-dodaję białka bo masa jest wtedy dla mnie bardziej puszysta:-D

to teraz ja się wymądrzyłam:-)

likiery-kilka kropel baileysa ale do kremu a nie do kawki!

jest mi dzisiaj jakoś smutno-czekałam na naszą rocznicę i co to za rocznica skoro on jest w pracy do 19:30 a ja sama w domu.
siedzę i ryczę bo tylko na to mam teraz ochotę-jest mi samotno
do tego jeszcze jestem zła na męża za przedwczoraj
wszystko jest nie tak jak powinno być
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana :)

I pytam z góry o Wasze ułożenie do snu :)

Ja mam taki problem, że cięzko jest mi się przekręcić z boku na bok, czuję w bardzo nieprzyjemny sposób jak mały mi przelatuje z jednej strony na drugą :szok: albo, że jak lezę na boku to go gniotę bo czuję, że kopie gdzieś pod moja osobą i tak dzięki temu meczyłam się całą noc :/
 
ja tym razem też kupowałam w lidlu i serek i biszkopty!
a co do kwestii smaku to mam mnóstwo przepisów w ulubionych bo są genialne
u mnie też całą dobę siedzi w lodówce!!! bo 5 h to za krótko
no i jak Mea-dodaję białka bo masa jest wtedy dla mnie bardziej puszysta:-D

to teraz ja się wymądrzyłam:-)

likiery-kilka kropel baileysa ale do kremu a nie do kawki!

jest mi dzisiaj jakoś smutno-czekałam na naszą rocznicę i co to za rocznica skoro on jest w pracy do 19:30 a ja sama w domu.
siedzę i ryczę bo tylko na to mam teraz ochotę-jest mi samotno
do tego jeszcze jestem zła na męża za przedwczoraj
wszystko jest nie tak jak powinno być

wiesz u nas tez jakos tak nastroju dzis nie ma na swietowanie ... ale nie smuc sie :D wszystko bedzie fajnie ... maz wroci i bedziecie razem ...

nessi mnie tez mala kopie tak jakbym ja miazdzyla ale wtedy sie troche odkrecam jest lepiej ... mowcie mi co chcecie ale ja sie najlepiej wysypiam jak spie na plecach !!
wczoraj troche z ginem na temat spania rozmawialam i owszem polecal spanie na lewym boku ale kazal tez zmieniac w nocy pozycje bo ucisk na naczynia sprzwia ze potem cierpna mi rece i nogi!!
 
Ja witam sie przy sniadanku;-)
Co do Otrivinu to staram sie go raczej nie uzywac ale np wieczore przed spaniem psikam:tak:skoro gin sam tak przepisal to chyba wie co robi.

NATALKA wszystkiego najlepszego;-)duuuuzo milosci wam zycze;-)
 
No własnie ja na plecach długo nie wytrzymuję a szkoda bo wtedy wygodniej jest małemu :/ jak bedę w czw. u dżina to się trochę podpytam . Przed ciążą spałam tylko i wyłacznie na brzuchu a teraz się nie da i męczę się strasznie :)
 
No własnie ja na plecach długo nie wytrzymuję a szkoda bo wtedy wygodniej jest małemu :/ jak bedę w czw. u dżina to się trochę podpytam . Przed ciążą spałam tylko i wyłacznie na brzuchu a teraz się nie da i męczę się strasznie :)
Witam z rana:)
Ja tez wczesniej tylko na brzuchu i nawet taka specjalna poduszke profilowana mialam dla osob tak spiacych, a teraz troszke w nocy sie mecze bo probowalam na plecach ale dlugo tak nie wytrzymuje pozatym to podobno nie jest super pozycja dla dzidzi. Dlatego staram sie zgodnie z zaleceniami lekarza spac na lewym boku ale i tak sie kopyrce na lewo lub prawo a przy kazdej pozycji na chwile sie budze zeby bebzol przezucic:)
 
reklama
Czesc dziewczynki ja tez juz wstalam i sobie tvn ogladam.
Natalko nie smuc sie na pewno bedzie milutko ja tez jestem sama dla pocieszenia i do mnie nikt nie przyjdzie o 19;30:)a w nasza rocznice bylam sama w domku bo T w morzu:(
Ja sobie spie zawsze na lewym boku i sobie mam zgieta prawa noge w kolanie tak do brzuszka przyciagnieta i oparta o wielka poduche mi tak najwygodniej spie tak od chyba 3 miesiecy i przesypiam cale noce a na prawym boku wogole nie moge spac bo mnie cos uciska strasznie nawet tak lezec nie moge a na plecach to tylko jak cos czytam albo ogladam tv;)
 
Do góry