reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Czesc...:-)

He he dzis nie mam kaca....:-p

Kacha- dzieki, zyczenia zlozone ( wczoraj )
Asia- ja juz wole ziab, niz wode z nieba dzien w dzien....:sorry:
Kasia- i jak sie sprawuje ten nowy komp?;-)
 
reklama
Aloha (z gorącym słońcem)

Viki nie łam się!
Kasia fajne są nowości, no nie ;)
Stefa ostrą jesteś polonistką, założę się że tak. A tak serio chętnie się tam dzieci uczą polskieg?
Asia mąż powiedział ze jak pójde to mi kwiatka nie kupi - taki niby szantaż ;)
a emka to wyjątkowo nudna Jutrzenka pewnie na niej zasnęła
 
Magdalenka- no pewnie ze stefa jest ostra.... ja kiedys wemknelam sie na jej zajecia i cyknelam fote.... zobacz jaki ma ekwipunek....

images


:-D:-D:-D
 
Stefa, dupciu, przelew będzie, jak twoja dupcia wróci na swoje miejsce;-)a rumcajsa z rodziną wysłałam do ciebie jak prosiłaś.
Kasiamaj, a o co chodzi. Pisz, bo ja jutro wyjeżdżam:tak:
 
kasia maj nie wiem czy chcesz omawiac twoje intymne sprawy publicznie :-D
magda mam 3 uczennice ktore bardzo chcialy sie uczyc polskiego dlatego to robie i alex nie musze ich zmuszac bo sa bardzo grzeczne i chetnie sie ucza. to tylko wiecie take podstawy polskiego. dzis mnie wprawdzie blagaly zeby powiedziala jak jest f**k you po polsku ale sie nie dalam. powiedzialam ze zaprosze kogos kto sie naprawde na przeklinaniu zna dlatego alex bedzie miala zajecia w mojej szkole :-p
asia wez se rumcajsa ja chcialam tylko cypiska na sluge!!!!!
 
to już widzę te nagłówki w gazetach jak Stefa przyniesie do klasy "sprzęt" a Alex będzie fu***kami rzucać ....błagam nagrajcie to !
no i Asia w tych okolicznościach....chroń Rumcajsa i Cypiska!
 
reklama
Asiaaaaa? .... nie no muszę Stefanko poddać w wątpliwość Twe słowa!
Asia czy Ty widzisz jak się podlizuję? ! ;-)

Alex - Stefankę, to tylko rozpali !
 
Do góry