reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hej hej
asia- udało się :-) Krzyś się zbudził dopiero o 2.15 i potem o 4 i Łukasz gdzieś w między czasie na siku:-)
stefanka- jakby moja mama zobaczyła taki prezent że ja komuś daję to by chyba pękła, bo ona wychodzi z założenia że prezent musi być praktyczny i sama kupuje skarpetki i rajstopy :)szok::dry:) od kiedy przestałąm się bawić zabawkami to dostawałam takie prezenty - o zgrozo
paula- ogarnęłaś już?

my dziś upiekliśmy ciasteczka kruche i ubraliśmy choinkę i na koniec Łukasza też ubraliśmy w łańcuchy - ale miał ubaw
 
reklama
center%3E
Aga
, ale o co chodzi? Przeciez Stefa gacie kupila, a to niedaleko od rajstop i skarpet i tez tak samo praktyczne:) A tak na marginesie, to chcialabym takie stringesy na moim R zobaczyc;-)
Stefanka ja to juz nie wspomne ze mi to swiateczne pichcenie totalnie nie wychodzi:baffled:... Spierniczylam nawet swoje ulubione swiateczne ciasto, chyba to wina drozdzy, ale jakos tak ostatnio to zupe mega przesolilam, to krem mi sie zwarzyl, nawet cukier waniliowy zamiast do ciasta wsypalam do torby ze zwyklym cukrem.... Normalnie kulinarna poracha po calej linii... nie wiem co sie ze mna dzieje, ale lepiej zebym narazie zadnych gosci nie zapraszala, bo ich potruje:-p
Paula i jak makowiec? Ja nie przepadam, to nie pieklam nigdy, bynajmniej nie zawijany, bo przypuszczam ze o taki Ci chodzilo....

No i tak na zakonczenie chcialam rowniez pozyczyc Wam i Waszym Rodzinkom Weslolych Swiat i pomyslnosci w Nowym Roku!Spelnienia marzen i przede wszystkim zdrowia, spokoju i samych milych niespodzianek!



A tu wersja dla niegrzecznych dziewczynek, przepraszam jesli dla kogos zbyt "odwazne", ale nie moglam sie oprzec;)

http://www.glittergify.com/graphics/christmas/images/hoHoHoAnimSantaBnd.gif
 
Hej!

Jula od 5:00 bawi się prezentami od Mikołaja :rofl2::rofl2::rofl2:

Padła nam wczoraj po 18:shocked2: i już jest mocno aktywna :-D ehhh długi dzień przed nami :tak::-D

Wigilię spędziliśmy u mojej mamy więc daleko do domu nie było ;-) Przenieśliśmy śpiocha i spać.

Ja dziś przygotowuję śniadanko, a na obiadek idziemy do mojej babci. A jutro to się zobaczy ;-) Pewnie trochę do strony D. ;-)
 
hej

u nas też święta na pełnych obrotach
wigilia u tesciów, wczoraj wszyscy byli u nas - 16 osób więc miałam troche roboty...
no a dzis po obiedzie wybywamy do rodzinki v.

pogoda taka sobie choc teraz trosze pada snieg.
chlopaki zadowoleni z prezentów:tak:

na forum cisza wiec pewnie wszystkie świętujecie:tak::-)

buziaki dla was
 
Święta święta i po świętach
My w końcu jutro posiedzimy w domu bo przez trzy dni byliśmy w rozjazdach. Dzieci to dzielnie zniosły. Łukasz od 3 dni nie spał w dzień. Ciekawe czy jutro będzie chciał:sorry2: Najgorsze jest to że idzie spać o 19 a o 4 rano budzi się i nie chce już spać:szok:
Przyjemnych nocek wam życzę :)
 
hejka

i ja sie witam po swietach, jutro juz do pracy

cos mi watroba doskwiera, chyba juz za duzo tego wszystkiego

dzis na imienianch u tescia bylismy, takze tez dzien poza domem, poszlismy na 13 zladowalismy przed 19 :cool2:

kuba w wigilie w nocy dostal goraczki, wczoraj tez mial, dzis lepiej ale jeszcze pokasluje i ma troche kataru wiec jutro siedzi w domu, a we wtorek sie zoabczy

co porabiacie, ja siedze i mysle czy nie zrobic sobie cos % do picia na zakonczenie swiat (cale swieta bylam kierowca a mnie tez sie cos nalezy ;-))

jest tu ktos?? czy lezycie z brzuchami do gory :-D
 
reklama
hehe Jutrzenka to dawaj kielonka napije sie z Toba:-D
U nas swieta szalone.Dzieci cale szczesliwe i bawia sie duzo zabawkami(choc niektorych nawet nie zauwazyly):confused:
Ja sie objadlam jak bak i zaraz znowu siadam z B i bedziemy wsuwac:cool2:
 
Do góry