reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
witam z rana

wstawac spiochy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Stefanka u nas w świeta to na shoping to do stacji benzynowej mozna jechac albo do apteki dyzurującej :-D:-D
 
hehe dokładnie...stacja benzynowa na której prawie wszystko 100 % droższe:dry:wczoraj musialam baterie kupic do zabawki pawła...ceny na stacji z kosmosu:wściekła/y:

dzien dobry,
a ja niestety dzis mam kiepski humor....
echh mam nadzieje ze mi sie poprawi:sorry:
 
hej hej
swieta swieta i po swietach
u nas powoli dochodZimy do siebie po objedzeniu i opiciu:))
Oliwka z mikołaja zadowolona bała sie go jak niewiem a le smiechu było o mamo myslałam ze sie posikam:))
no dzis dopracy niestety:((
pozdrawiam was dziachy
 
ja juz tez wstalam!!
u nas w boxing day zaczynaja sie przeceny w sklepach ale sklepy spozywcze np tesco to zamkniete sa. chyba pojade do ikei jeszcze w tym tygodniu bo tez juz przecena zimowa prawda ??
ale dzis siedze w domu :-)
viki a dlaczeg masz zly humor ??
Gaja jest normalnie w szkoku nie wie czym sie bawic hehe
a do pracy elcia to ja ide dopiero 6 stycznia, to tak z wrodzonej zlosliwosci dodam ;-)
 
mama z v pojechali z dziecmi na sanki, ja muszę wziąc sie za ogarnianie domu..bleee
rozebralam juz choinke bo sypała sie jak nie wiem..., zreszta ja lubie choinke przed swietami a po swietach juz nie ma dla mnie uroku:sorry:

stefanka....ty wiesz....wszystko jest nie tak:-(

edit: czy któraś z was ma piosenke volver - z tobą mam sen?????potrzebuje mp3 , wiec moze ktos przesłałby mi mailem?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!

Święta, święta i już po... Dla mnie na szczęście. Więcej tego przygotowywania niż świętowania. Niestety nic nie mogłam pojeść, bo mnie ciągle muli, bleeeee... Szczególnie wieczorami.
Filip za to mega szczęśliwy - tyle prezentów dostał, że sam tego nie ogarnia, ale przez to o jedzeniu zapomniał, za to słodycze by chciał jeść non stop.
Mam nadzieję, że jakoś się to unormuje.
Do pracy wracam na szczęście dopiero po nowym roku.

A jakie macie plany sylwestrowe? Ja - biała sala, hehehe...

Viki, nie mam takiej piosenki, ale chyba można ściągnąć z jakiejś strony, ale nie wiem czy nie odpłatnie.
 
Do góry