reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dzień dobry.
A u nas dziś super pogoda - słoneczko, mrozik i bez wiaterku. Tylko na saneczki śmigać ale jakoś nie umie moich chłopaków wykopać - jak jeden chce to drugi nie i tak w kółko.

Elcia ja Ci raczej nic nie poradzę bo jeszcze nie jestem na tym etapie.

Zdróweczka dla chorowitków!!!
 
reklama
a Łukasz dziś tak mnie nastraszył że mało brakowało a dostałby w tyłek. Uciekał przede mną i wszedł na łóżko gdzie leżał Krzyś i nie popatrzył za siebie i wlazł na niego prosto na buzie. Ne zdążyłam go złapać. Krzyś akurat spał smacznie i tak sie przestraszył i popłakał biedaczek:sorry2:

Ło matko Aga... to Ci młody emocji dostarczył... i biedny Krzysio... :zawstydzona/y:
Najważniejsze że nic się nie stało :tak:

Ja juz jutro smigam do Polski.... ale zlecialo.

Miłego pobytu!!! :-):-):-) i odzywaj się na bb :tak::-p

paula a masz wypieki na twarzy? hehe bo pamiętam jak reagowałas na wóde hihihi
no i nie pij już więcej:-p:cool2:
jak tam jula po mikołajkach?

hehe Viki jaką masz pamięć :-p Co do mojej reakcji to Ci powiem że różnie bywa. Chyba zależy od firmy i oryginalności... :confused:
Czystej nie pijam, tylko słabe driny.

A Jula po mikołaju super! Przyjechał tatrzyk i to mikołaj z przedstawienia chyba został wykorzystany :-D

Poza tym w piątek poszła z torbą cuksów do przedszkola i taka była podjarana tym dniem.. hehe... Pytam ją czy śpiewali jej sto lat? A ona "No śpiewali, śpiewali i tak mnie ciocie do góry podrzucały... fajnie było..." :-D:-D:-D

ahoj załogo
słuchajcie podpowiedzcie mi jakies zabawy na urodziny dla małej bedzie 6 dziewczynek bedzie malowanie twarzy napewno jakies spiewanie , salon pieknosci i???? niewiem co jeszcze przedział wiekowy to 3 -7 lat albo 3-6 HELP

Ela już po imprezie? Ja to nie mam pomysłów... :dry:

hej ciaplulki :-)
ja wpadam tylko zameldowac ze przezylam impreze :happy2: dochoddddze do siebie powoliiiii :eek:

Stefff żyjesz? :-p:-D

paula- jak gardełko? podobno spirytus jest dobry na ból gardła (oczywiście tylko łyżeczka do odkażenia);-)

Aga dzięki ale nie skuszę się na płukanie spirytem :-D:-D:-D:-D
Stefa tak płucze i płucze i zobacz co się z dziewczyną zrobiło... :-p:-p:-D:-D

A gardło już zdrowe ;-)

dzień dobry
zmarzłam.....brrrr....idę się ugrzać.

miłego dnia.

Gdzie się szlajałaś że zmarzłaś? :-p:-D


My w sobotę mieliśmy imprezkę łączoną. Julci urodzinki i D imieniny.
Wszyscy zachwalali żarcie :-D:-D:-D z tym że żadnych wymyślnych dań nie serwowałam :-D:-D:-D ale miło, miło...

Towarzystwo prezentów nazbierało i zadowolone :-D tylko ja cały dzień stałam w garach...:baffled::-D

A i wrzucę fotę tortu jak zgram ;-):tak:

Tak w ogóle co tu tak pusto???

hop, hop...!!!!

Miłego dnia!
 
ja dzis mam wolne bo sniegu super duzo. rano najpierw poszlam na dlugi spacer z suczka ktora juz nie ma cieczki! uff :-D tak sie wyszalala, ryla w sniegu jak pantera sniezna :-) a pozniej razem spacerowalismy bo Gaja sie super cieszy sniegiem i nie jest tak zimno.
paula ja juz dobrze :-D ty tez dasz rade hehe
 
Hej hej...:-)
Dotarlam do Polski, choc z opoznieniami..... Ale w sama pore, bo dzien pozniej pozamykali lotniska, wiec udalo mi sie ....:-)
Jeeeejjjku ale tu sniegu!!!:szok::-)

Paula- no w miare mozliwosci bede sie odzywac....:tak:
Stefa- to juz mieliscie gajutkowa impreze? Hmmm nie dotarlo do mnie zadno zaproszenie....:dry::confused::dry:;-)
 
hejka

o rany ledwo dycham :baffled:

Czwartek i piatek latalam po domu ze sciera i ogarnelam wiekszosc. W sobote jeszcze reszte sprzatnelam a i w miedzyczasie robilam zakupy, pieklam ciasto, przygotowywalam przekaski na urodziny.
W sobote imprezka udana ale meczaca. Polozylam sie przed polnoca :nerd:. Kuba zreszta tez, bym tak szczesliwy i rozbawiony ze spac nie chcial.

Na widok prezentow oszalal, nie wiedzial czym sie bawic. A tak sie cieszyl, od rana pytal: przyszedli juz goscie :-D:-D:-D. Ja mu powiedzialam ze przyjda jak bedzie ciemno i jak sie zrobilo to on dalej czy "przyszedli" :-D:-D.

Do tego koniec roku w pracy i mega reorganizacja odgórna wiec nie wiadomo w co lapy wsadzic.

jak sie skonczy emka ide spac, jestem zmeczona tymi ostatnimi dniami.

JEszcze wczoraj choinke ubralam przy "pomocy" :baffled: kuby ktory po kilka bombk na kupie wieszal. A jak zobaczyl ze R przesula witryne to od razu wola oooooooo choinka tu bedzie (pamietal z tamtego roku). Przytulal sie do niej i mowil moooja choinka :-D:-D:-D:-D. I Mai pokazywal i mowil, patrz jaka ladna, moja choinka :-D
Przed domem tez ubralismy i pelnia szczescia.

Jutro jaselka i mikolaj w przedszkolu :tak:

to tyle, sorry ze tak bez pisania do nikogo ale nie jestem na biezaco w czytaniu :zawstydzona/y::zawstydzona/y:.

Stefa to ja juz miesiac powinnam w domu siedziec bo u nas tyle sniegu :confused::confused::confused:

dobranoc laseczki
 
Hej!

Paula, Jutrzenka, to mówicie, że imprezy urodzinowe udane? Fajnie, no i fakt, to bardzo miłe jak goście chwalą jedzenie nawet jak nie jest wymyślne. Moja teściowa powinna iść na naukę kultury w tym temacie...
Byli u nas w niedzielę i oczywiście skończyło się jak zwykle. To jest jaszczurka, nie kobieta. Coś znów Sewowi na mnie nagadała, bo chodzi cięty na mnie. A ja bogu ducha winna. Tym razem naprawdę jej nic nie powiedziałam. Ta baba mnie wykończy nerwowo...

A jaki tort Paula robiłaś? Ja w końcu zamówiłam w cukierni. Zresztą nie było jakiejś imprezy, bo znajomi Filipa chorzy byli, więc tylko w rodzinnym gronie. Ale młody i tak był szczęśliwy, że tort dmuchał i śpiewaliśmy mu sto lat. Tego samego dnia jeszcze wypadła wigilia w przedszkolu, zaniósł słodzycze. KOledzy i koleżanki zrobili mu album z rysunkami, koronę dostał. Normalnie obłęd. A artysta z niego rośnie, że hej... Najbardziej lubi być oklaskiwany, hehehe...

Alex, dobrze, że szczęśliwie doleciałaś.. Mama pewnie przeszczęśliwa, co nie?
Stefa, dziś też masz wolne?? Czy śnieg stopił się...

No i co? Działacie już z wypiekami i gotowaniem na święta, bo tak cicho się tu ostatnio zrobiło??
Halo, jest tam kto, po drugiej stronie łącza??
 
siedze dzis tez no i juz nie pojde w tym roku hehe dopiero w styczniu chyba 6 zaczynamy.
niestety ma to tez wady bo dzis mieli mi okna wymieniac no i niestety bali sie zjechac bo snieg :szok: w czwartek znowu przyjada i mam nadzieje ze tym razem sie uda.
mi sie nic nie chce robic. nie mam pomyslow na nic...
 
reklama
Do góry