reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Jutrzenka wlasnie takie mebelki z ikei tylko ze ja mam biala komode a zastanawiam sie nad szafa i chyba po nia pojedziemy w weekend.
co do monitorka to ja mam monitor ruchu z dzwiekiem. mozesz sobie ustawic dowolnie czy sam ruch, dzwiek albo razem. jak dziecko sie nie porusza czy nie oddycha bo to bardzo wrazliwe urzadzenie, to po 10 sekundach wlacza sie alarm w moim przypadku zawsze jak wyjme niunie z lozeczka i zapomne wylaczyc :)) ja tez myslalam o tym z kamerka ale pani w sklepie mi powiedziala ze nikt przeciez nie ma czasu patrzec non stop na dziecko bo nie po to jest niania. ja mam firmy angel care i kosztuje tu ok 65Ł .
u nas pogoda sliczna, wiosennie i slonecznie ale my dzis mielismy szokujaca przygode...ale to chyba na zamkniety...
 
reklama
Ale macie ze mnie śmiechu co??? :-):-D:-):-D
Napisałam poważnie, że jak uznacie że zasłużyłam to przyjmijcie mnie do swojego grona na zamkniętym... :-) a kwestię upominków rozważę :-D:-D:-D:-p:-p:-p
 
Dzień dobry Dziewczynki:)

Stefanka w takim razie strasznie Ci zazdrościmy tej pięknej pogody, bo u nas niestety wieje zimny wiatr i co chwila na deszcz się zbiera:-( ale spacer już dziś zaliczyliśmy:-)

Dotka wynika z tego że Twój Krzyś już wkrótce sam będzie sobie te książeczki czytał;-);-):-D. Super mądry z niego chłopczyk!

Weroniczka to ładnie Cię załatwił szef z tą kasą:wściekła/y::wściekła/y: ale Jutrzenka dobrze mówi, jaka będziesz bogata wkrótce:-D:-D hehe...

Paula nawet nie wyobrażam sobie co przeżyłaś widząc Juleczkę w takim stanie, oby już miała to dawno za sobą:-)
ps. czy Twoja córunia ma taką ciemną karnację??? śliczna jest!!!

Agatko podobnie jak Paula jeżeli Szanowne Grono Grudniówek:-) wyrazi zgodę również chciałabym mieć dostęp do wątku zamkniętego....ale jeśli jeszcze za wcześnie i za mało się znamy...nie ma sprawy...rozumiem:tak::tak:
A co do łapówek....to wiecie....hmmmmm:-D:-D:-D

Miłego dnia:):)
 
OOO Monia, Paula jakie Wy chętne do dawania łapówek:-D:tak:
Zaraz Wam prześlemy numery naszych kont;-)

Paula ale Twoja córeczka rzeczywiście ma ciemna karnację, ładniutka laseczka:-)
 
No ma taką ciemną karnację... ja i Darek też jesteśmy ciemnej karnacji i podatnej na opalanie, więc mała nie będzie bladzioszek :-) A to staruchy na wakacjach rok temu.... :-D
 
Paula no normalnie murzynki z Was. Pozazdrościć:tak::tak: Mnie słońce w ogóle nie łapie. Nawet na czerwono:no::no::no: Więc jak wracam znad morza co roku to moje chłopy ciemne takie a ja blada jak ściana.
 
A tak w ogóle to dostałm dzś @. I kurcze powiem wam że jeszcze nigdy się z tej wizyty nie cieszyłam tak jak dziś. Bo Anetka ostatnio na serio mnie nastraszyła.
A swoją drogą co się dzieje z Anetką? Dawno nic nie pisała. Oby wszystko dobrze było z malutką bo to jej mała zdajesie była przeziębiona.
 
To zdjęcie to chyba 4 dzień pobytu. Szybko nas łapie i długo trzyma. Ale krem do opalanie wynalazłam taki że już nigdy innego nie kupię. Tak szybko się na nim można zjarac..
No właśnie Anecia może nie ma czasu, przy swoich pocieszkach. Myślę że jak znajdzie chwilę to da znac ciotkom na bb co słychac i jak zdrówko chorowitka... :-) życzę żeby było coraz lepiej... :-D

Weroniczka to już przynajmniej będziesz spokojna.... Ja jeszcze @ nie mam. Moja koleżanka nie miała 11 miesięcy @ (dzidzia na cycu)
 
Widze że nie tylko ja mam dzis kiepski humor..:wściekła/y:
Daria znów daje w dupsko, ciągle płacze, spac niechce wogóle, kreci sie wierci itd.. dopiero jak ja na przewijak położe i zciagne pieluszke albo rozbiore do zera to sie ucisza:wściekła/y: Ehh szkoda słow. Dopiero co usnęła pierwszy raz dzisiaj:baffled:

Weroniczko ale szef faktycznie palant!! Współczuje, ale zato jak przyjdzie Ci kaska to bedzie jej hoho;-)

Paula no faktycznie dwa murzynki z was;-)

Monia Paula to zaraz wam przeslemy na priva nasze nr knt, a potem rozważymy...;-):-D:-p zartuje.

A własnie co z Anetką?? A wogóle to co z Asmodis, Aneczką, Pryzybelką, Belką, viki, daszką i resztą grudniówek?? Zaginęły w akcji??
Hallo meldowac sie:-D;-)
 
reklama
Paula ale Twoja corcia sliczna, a jaka karnacje ma :szok::szok::szok:. Tez chce miec taka :-D:-D. A Wy tez murzynki fajne ;-);-). Zdradz jeszcze co to za krem to tez sobie kupię.

Ataata jeszcze pare dni przetrajcie i neurolog na pewno Wam pomoze. Trzymajcie sie.

Ja dzis bylam popatrzec na zaproszenia na chrzest. Troche mnie tylko ceny zszokowaly bo za 1 szt trzeba zaplacic 5,50 :szok::szok::szok:. Szczerze powiem ze nie warte tej ceny bo takie zwykle. A ja potrzebuje kupic 23 wiec to ponad 100 :szok::szok:. Zrobie wiec inne u fotografa. Bedzie formatu zdjęcia, po lewej bedzie zdjecie Kubusia a obok tekst napisany przez nas. Bedzie inne niz wszystkie, przynajmniej bede wiedziala za co place a nie za takie odpustowe jak te co widzialam w galerii. Zobaczymy jak wyjdzie, moze jutro zaniose zdjecie do fotografa. Ciekawe jak mi zrobia :-):-)
A poza tym u mnie zima :szok::szok::szok:. Pelno sniegu napadalo.
 
Do góry