reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

witam;-)
dziekuje wam dziewczynki za zyczonka:-)

jesica gratulacje:tak:

a u nas nadal cisza..mam nadzieje ze moj maluszek zechce zrobic mi urodzinowy prezent i dzis sie do mnie wybiera:tak:

marzenia...hehe;-)
 
reklama
Viki!!!
Dużo, dużo zdrówka...szczęścia, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń!
Kochana życzę Ci tego co sobie tylko wymarzysz. 100 lat!!!!!!

45007751lb5.png





Jesica gratulacje!:tak::-)

U nas też cisza...nic się nie dzieje. Pozdrawiam,papa.:-);-)
 
Witam!
Viki Najlepsze Zyczenia dla Ciebie z okazji urodzin.Powtorze sie ale to najwazniejsze.Szybkiego , latwego porodu, zdrowego synka i radosci na swieta!!!
Ja dzisiaj pojechalam sobie na zakupy do centrum handlowego.Hehe nawet mialam nadzieje,ze cos sie ruszy, niech by mi nawet wody odeszly na srodku sklepu oby sie zaczelo;-):-D.No ale jak widac dalje nic.:dry:
Ja juz naprawde nie wiem.Zmowily sie te dzieci czy co? :confused::-D Moze chca sie wszystkie naraz urodzic jednego dnia? Tylko kiedy?
Szkoda,ze kolejna noc bezowocna u nas
no i na koniec bo bym zapomniala.Jessica Gratuluje!!!!
 
Viki...szystkiego najlepszego i szybkiego oraz latwego porodu zycze

Jessica...gratuluje

ja nadal 2w1, choc dzis maly cos slabo sie rusza i mnie to troche martwi...ruszal sie ale nie tak aktywnie jak w kazdy dzien...moze to oznaka...zobacze, cos zjem to moze sie ruszy
 
kochane jesteście - dziękuje wam bardzo za zyczenia


a i mam newsy od kachy wawa

Oliś rośnie jak na drożdzach. waży już 2920 w sumie przybrał prawie pół kilo tak że bardzo ładnie. podobno po spacerkach jest mega głodny:-)

dziś w nocy kaśka przespała 6 godzin wiec twierdzi że dziecko anioł jej się trafiło:tak:
poza tym starają się z Tomkiem już o rodzenstwo dla Oliśka i ma nadzieje załapać się na wrzesniówki 2008 , pisze ze strasznie brakuje jej brzuszka:-)
poza tym napisała ze czuje sie rewelacyjnie, połozna jest zszokowana, bo macica juz jej się obkurczyła, i wszystko ekspresowo wróciło do normy.

Oliś jest non stop całowany i ponoć odwdzięcza jej sie siuskami i kupkami....na ręke hihihi no ale tak to jest z chłopcami:-)

Poza tym ma bardzo duzo pokarmu, młody nie zjada wszystkiego, lodówka pełna wiec połozna zaproponowała jej oddawanie mleczka do banku pokarmu i ma za to dostać kaske, no a inne dzieciaczki bedą miały jedzonko.

ściska was wszystkie ciepło i może dzis wklei fotki oliska bo bedzie u sylwi z listopadówek.



to byłoby na tyle...

a u mnie nadal nic....
 
Viki to bardzo dobre wiadomości, kurcze jak zazdroszczę Kasi:tak:;-)
Wszystkiego dobrego dla Olisia!!!:-)
Ale fajna wiadomość.:tak:No i czekamy na zdjęcia.

A my uciekamy na zakupy, mam ochote dziś na jakieś ciasto domowe...to wieczorkiem zrobimy z mężem.
pa
 
Vikunia i od nas najserdeczniej życzenia,
przede wszystkim szybkiego i łatwego porodu ;-) !
Ściskamy Cię bardzo mocno!


Jessica - gratulacje!

U nas bez zmian. Dziś mija termin. Na KTG kilka skurczy, ale lekarz zachęcił do ściskania nóg niż przyśpieszania porodu bo mają obłożenie na 140%... :wściekła/y:Z małym w porządku, więc potulnie wróciliśmy do domu. Eh...
 
Ewa u nas też dzisiaj mija termin...w poniedziałek mamy stawić się w szpitalu ale nie wiem po co? żeby leżeć bez sensu i się denerwować...Tak więc jedziemy w środę do szpitala na ktg i wtedy niech lekarz zdecyduje co dalej:baffled:

Kurcze no....może do środy się uda...ale marudze;-)
 
No jak u Was w porządku Dotka, to i tak przecież nie położą Cię na oddział, więc też nie wiem dlaczego kazał Wam wpaść w poniedziałek. :confused:

Dota, dla pocieszenia... dziś jak byliśmy w szpitalu przyjęli dziewczynę na patologię, która miał termin na 4 grudnia... 11 dni po terminie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
My stawiamy się na ktg we wtorek, no chyba, że coś się ruszy wcześniej. Czego i sobie i Tobie życzę:tak:

Usuwam suwaczek...
 
reklama
Dzięki Ewa!!!:tak:Ja też Ci tego życzę...:tak:
Bedziemy to wszystko kiedyś wspominać...oj bedziemy.

Kurcze mam takie nerwy:wściekła/y:
Idę zobaczyć jak ciasto w piekarniku, może to mi poprawi humor;-)
 
Do góry