reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dzien dobry


piekna pogoda...aby i jutro tak bylo;-)

weronika - na urodzinach bedą tez chlopcy, tyle ze 6 latki:tak:
pani w przedszkolu mowila mi dzis, ze Paweł jest bardzo lubiany w tamtej grupie i ze tak na prawde po swoich grupowych zajeciach u 3 latków, wędruje do tamtej sali...i urzęduje z 6 latkami..
hmm ale mysle ze zawioze go na chwilke, bo bardzo chce pojsc... i zostawie go tylko na 30 minutowym przyjęciu a przed seansem filmowym go zabiore:tak:
no ale mamy jeszcze dwa tygodnie do imprezy wiec jest czas na przemyslenia:-)
'no i nie kłóć się z R...bo nie fajnie bedzie sie wam jechało;-)
ja tez dzis nas spakuje, rano tylko dopakuje jakies jedzonko
juz nie moge sie doczekac!!

a no i musze akumulator a w paracie naladowac:tak:i kamerke tez wezme:tak:
paula -jak tam Julia???
 
reklama
Hej!;-)

Młodą w nocy męczył kaszel... I zołza nie chciała się napić. Jak jej wcisnęłam trochę wody to przeszło...
Poza tym to jeszcze mamy katar...:baffled:

I nie wiem co począć... bo nie chciałabym mieć jakiegoś dzieciaczka na sumieniu... :-(

ehhh...:dry:
 
dobry wieczor.

widze ze bez nas cisza nastala:-p

my z damianem oglądamy x factor a pozniej jeszcze serialik "przepis na zycie" oglada ktos z was??
wg mnie swietny film..zawsze poprawia mi humor:tak:

pawel zasnal o 19..padniety po wczorajszym dniu i nocy...pewnie dzis bedzie odsypial impreze hehe, ale fajnie bo caly czas cos mu sie przypomina i opowiada... czasem nie moze sobie przypomniec imion...a jak tlumaczy to normalnie pękam ze smiechu:-D

a co tam u was dziewczyny?
 
hejka

Viki tez ogladam x-factor i przepis na zycie.

Kuba jeszcze nie spi ale zasnal nam w okolicach skrzyszowa i obudzilismy go w Warszawie.
W ta strone super sie wracalo, duuuuzo szybciej i bez zadnego korku.

Zajechalismy jeszcze na Okecie, chcielismy pokazac kubie samoloty z tarasu widokowego i dupa wyszla. Nie wiedzielismy ze od ponad roku tarasu nie ma :-D:-D. Popatrzyl przez szybke. Szkoda bo bardzo mu sie podobalo :tak:

fajnie bylo, kurde szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy.
Super tak sie spotkac, dzieciaczki wszystkie razem przecudowne :tak:

ale zmeczona jestem, nie wiem czy nie nagram sobie przepisu i pojde spac :-D
 
ooo wrocily :-D
viki ja tez ogladam ten zestaw a uwazam ze Maja O. jest rewelacyjna jako pani ginekolog :-D
 
reklama
Do góry