reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
dobrze KASIU bede pisała mniej hihihihihihihihih
my juz wrócilismy troche pogoda sie popsuła ale ja juz chcem nad morze buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu chyba sie tam przeprowadze
DOTKA szukaj jakiejs kwatery dla nas:))


BYŁO BOSKO:))
 
kacha to super! dziewczynki też są fajne a i do różu się przekonasz - masz mój przykład, też się zarzekałam ;-) można róż bez falbanek :tak:
dota ok :tak: lubię powspominać prl :-p
elcia hejo!
aga mnie akurat ta samodzielność pasuje :tak::-)

u nas od dzisiaj na topie przebój:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=bGipVJhZtEc"]YouTube - My jesteśmy krasnoludki[/ame]

no po prostu szaleństwo! :szok: nauczyłam się już na pamięć i z kinią pokazujemy. ale jest przekomiczna :-D zwłaszcza jak pokazuje :-)

edit: na 27 sierpnia zapisałam się do okulisty i będę miała nowe okularki tralalala :-) te moje to króla sasa pamiętają ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem!

Tylko nie wiem co pisać ... na razie Was podczytuję ...

A w ogóle to dobry wieczór:-)

Kasia Wow ale Wam super!!! Też będziecie mieli pareczkę jak nasza Sylwunia:tak: ... całuski dla brzuszka :):):)

Jutrzenka ale Ci to auto niemiłe niespodzianki sprawia ... czasem tak bywa ... ale miejmy nadzieję, że na tym koniec przykrych zdarzeń:-)

Elcia no no coś po tym urlopie niezwykle rozanielona wróciłaś;-)

Paula nawet nie miałam okazji ostatnio Ci powiedzieć, że podziwiam Cię, że tak dzielnie przetrwałaś tak długą rozłąkę z D. Ja niby też przywykłam, ale na tak długo Ł nigdy nie wyjeżdżał.

A poza tym to mój Ł znowu jeździ w tygodniowe trasy, podłapał robotę tymczasowo dopóki z wojskiem nie załatwi. Dziś właśnie musiał przyjechać do Krakowa bo do niego dzwonili, że go na badania lekarskie chcą wysłać ... no i dostał skierowanie na 24 sierpnia ... więc to jeszcze trochę potrwa ... no i pytanie, czy przejdzie te badania?
Aha ... Jutrzenka pytałaś kiedyś to odpowiadam ... Ł na zawodowego żołnierza chce iść jako kierowca. Już od maja to załatwia ... mam nadzieję, że się uda:confused:.

To co ... jest tu kto?
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Monia, co u Was, jak Ł z praca??

o Monia mnie wyprzedzila :))

kurde zadzwonil R brat, myslalam ze powie ze mam auto gotowe a tu dupa, pekniecie paska spowodowalo ze zepsuly sie zawory, siet, nie wiadomo ile i co jeszcze, jesden zawor nawet 40 zeta kosztuje a silnik mam 8 zaworowy. Cos sie obawiam ze sie w 500 nie wyrobie, kurde szkoda. Do tego nie wiadomo ile to potrwa a w poniedzialek do pracy.

a jutro mam wolne bo mam odbior za 15 :))
 
Ostatnia edycja:
Do góry