reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dzień dobry!

Nie wiem co napisać:baffled::baffled::baffled: Powiem tylko tyle, że łeb mi napitala, że szok. Na górze muza dudni, na dole dudni. Żyć nie umierać.
Napiszę na razie tylko tyle, że Filip nie chce jeździć na rowerku, który mu kupiliśmy. W domu usiadł, pojeździł nim trochę, wczoraj na dworze też, a dziś się rozdarł na cały regulator:baffled::baffled::baffled:Dziwny.

Wpadnę później to pewnie jeszcze coś naskrobię do każdej.
 
reklama
dobry wieczór!!!
my dziś byliśmy z wizytą u dziadków.
przy okazji wpadłam do dentysty-znajomego żeby ten zgryz Kuby zobaczył-na razie nie ma co się martwić -bo to może sie zmienić....więc nie panikuję.
większość czasu spędzamy na dworze-więc Kuba wraca padnięty-często już przy kolacji zasypia! :-D:tak:
ja coś dzisiaj jakaś wzdęta jestem..........i jakoś mi dziwnie.......
 
Kasiamaj, czego się najadłaś, hmmmmmmm?;-):-D

Mały już śpi. Jakiś strasznie marudny był.
Ja mam ostatnio jakiegoś lenia w sobie. Nic mi się nie chce. I do tego doszła jakaś skleroza. Kompletnie nie pamiętam, co która napisała. Dlatego też dla Wszystkich milusich koleżanek duża buźka
Bisous13.gif

 
obry wieczór


a u nas dzis ciezki dzien...
ja mialam wizyte u dentysty a Valdi sie czyms zatruł i całe popułudnie przesiedział w kibelku:baffled:

pablo mega marudny pewnie kolejny ząb bo u nas to jest masakra zębowa....kazdy jeden to 2 tygodnie placzu, marudzenia, niejedzenia i pobudek w nocy:crazy:

co jeszcze...

asia nie wiem czy pisałam wczoraj ale bardzo ciesze sie ze u kardiologa wszystko ok:tak:cały dzien wczoraj o was myslałam. :tak:

a u nas kolejne wiesci takie ze Valdi ma wylatywac na statek w piatek czyli tuz przez zlotem:crazy: tak wiec nadal nie wiemy czy w sobote bedziemy czy nie...
ale wciąż mam nadzieje...
 
Hejka wieczorkiem... :-p

Wkleję wam coś ciekawego... Patrzę tematy jedzeniowe troszkę bo mój mąż chce dietę ;-)

Zasady zdrowego żywienia chodzi mi o pierwszy akapit o mleku :tak::eek:

A co tam jeszcze... Aśka mnie zaraziła sklerozą :-p:-D a może to ona tylko tak nazywa tą chorobę... :eek: to lenistwo jest a nie skleroza... :-D
Mózg mi chyba wietrzeje od takiej ilości świeżego powietrza... :laugh2:

Jeju mała się awanturuje po każdym powrocie do domu a dziś to przeszła samą siebie. Taka nieznośna... :confused2: i jeszcze odstawiam jej picie napojów z butli i rozdrażniona jest przez to... :zawstydzona/y: za bardzo drastyczną metodę jej zastosowałam... zabrałam całkiem butlę a ona nie wie o co chodzi... no nic w domku niech jeszcze ma, ale na dwór niekapek lub słomka ;-):tak:

Aga Jula usnęła dopiero przed 17 ale na niedługo... :tak: właśnie teraz tata ją uśpił... ;-) Niech mały zdrowieje ;-)

Weronika ucmokaj młodą damę na mini rocznicę ;-):-)
 
ja sie melduje ale i odmeldowuje bo jestem zmeczona.

W pracy zapiernicz, wyszlam wczesniej bo musialam zrobic zakupy i przygotowac wszystko bo dzis R mial imieniny i byli goscie. Poszli przed 21, zanim poznosilam i wstawialm zmywarke to sie troszke zeszlo i jestem padnieta. :eek::eek:
Mialam dopic winko ale mi sie nie chce, ide chyba spac. Mam nadzieje ze pospie bo kuba zasnal ok 21:30 to moze do 7 da pospac :eek::eek:

dobrej nocki, zmykam powoli
 
reklama
Witam:)

Młody śpi, ale coś ostatnio bardzo niespokojnie, budzi się znów parę razy i to z masakrycznym wrzaskiem ... więc przypuszczam że znów zęby dają o sobie znać:crazy:
Stary w trasie, więc tyle spokoju ... do jutra:baffled: bo wraca;-).
A ja ostatnio jakaś przemęczona jestem ... wracam z pracy i kładę się z Wiktorkiem na popołudniową drzemkę, bo zasypiam, a potem wstać nie mogę ... i jestem do niczego:eek:.

Asiacur całe szczęście że z Filipkiem wszystko dobrze:tak:
Sylwia motor mówisz!!! Śmieszne ... co ci faceci w nim widzą??? Chyba każdy o nim marzy;-)
Magdalenka no z lekarzami to masz absolutną rację! Np. mojej znajomej syn ma teraz 10 lat, jak miał 1,5 roczku stwierdzili że ma padaczkę i cały czas go na to leczą, jest opóźniony w rozwoju i ma z nim spore kłopoty. I wyobraźcie sobie, że pojechała ostatnio do innego lekarza (jakoś po znajomości) i ten stwierdził, że konieczny jest rezonans bo możliwe, że on wcale nie ma padaczki, a przyczyną może być jakiś guz lub tętniak!!!:szok: Normalnie ręce opadają ...
Kasiamaj bociany do Was przyleciały?? A nie przyniosły czasem Kubusiowi jakiegoś rodzeństwa;-) ... fajne macie widoki na tej łące:tak:. ( a co do wieczoru panieńskiego ... to jakiś nagusek ma być, ale ciiiii:-D)
Jutrzenka no no wzięłaś się już za plany wakacyjne! Ja już jakiś czas temu słyszałam że nad morzem już większość zaklepana, a z cenami to już w zeszłym roku przeginali:baffled:.
My w tym roku chyba sobie odpuścimy, najwyżej za rok gdzieś na południe do cieplejszego klimatu się wybierzemy:happy:
Viki beznadziejnie macie z tą niepewnością, ten twój Valdi to biedak na walizkach musi siedzieć:baffled:
Weroniczka buziaczki dla Małgosi na 3 mini-urodzinki!!!
Diankus oooo czyli nie tylko my jesteśmy w plecy ze szczepieniem;-)
Kal.aga życzę szybkiego powrotu do zdrowia i miłego odpoczynku ... czasem takie L4 działa cuda;-).

Poinformowałam dziś Ł, że jutro wychodzę, to sobie wymyślił, że na kąpiel mam wrócić ... hehe, dobre:-D Poza tym zaszedł mi ostatnio ostro za skórę, więc niech mnie lepiej nie wkurza ... normalnie ja to chyba nigdy nie zrozumie tych facetów ( zwłaszcza mojego:crazy:).
Zamierzam jutro sobie wszystko odbić!!!!

Ps. Paula czy u Was też już się zaczął sezon wędkarski:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Miłego wieczorku ... buźka dla wszystkich (zwłaszcza tych pominiętych):-):-):-)


 
Ostatnia edycja:
Do góry