reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hej
ja już wyszkolona i wróciłam z Lublina :tak::tak: ale jeszcze na chwilę do pracy musiałam wstąpić :crazy:
asia- pomachałam od ciebie
jutrzenka- przykro mi z powodu męża Twojej koleżanki, straszne to. Mój M. też chorował na zapalenie płuc i leżał w szpitalu, i nawet przez myśl mi nie przeszło że mógłby na to umrzeć, w końcu mamy 21 wiek:szok:

pozdrawiam wszystkich:-)
odezwę sie wieczorkiem
 
reklama
wozek dotarł jest supor bylismy juz na spacerku w parku oczywiscie wiecej ganił niz w wozku jezdzil ale sie wreszcie zmeczyyl i jmoglam go przewiesc jeszsze raz mowie jest super

asia ja daje kubie eurespal lipomal na kaszel a na katar nasivin dla dzieci no i tantum werde na gardlo do tego juwit 10 kropelek dziennie

kalaga probowałam juzz tak ale sie nie powieksza a do tego przestawilz mi sie literki :angry::angry::angry::angry:
 
Kurcze, nic się normalnie tu nie dzieje :tak:
Grzechotka, ja dawałam to samo co ty. Nic nie przeszło:no::no:Idziemy do alergologa we wtorek. Zaczynam się bać, że to może być alergia wziewna czy jakoś tak.
 
hejka:-);-)

Asia a kiedy wyjezdzacie???czy moze juz jestescie u rodzinki?;-)

Noooo pustki,pustki....dziewczyny szaleją i sprzątają mieszkanka....no i pogoda ładna to i maluchy czesto na spacerkach:tak:

Jutreznka to straszne....co za tragedia......

buziaczki laseczki:tak::-)
 
reklama
Aloha:-):-):-)

Dzisiaj u mnie był zlot czarownic:-) Nie stawiły się wszystkie ale i tak było nas 7mam + 8dzieciaczków:szok: Było wesoło ale teraz już jestem padnięta i do tego jeszcze zakatarzona:-:)-(
A Marcel od wczoraj ma temperaturę:baffled: i teraz już sobie śpi:tak:

No...... to się przywitałam jak Dotka kazała i teraz spadam:-):-D
 
Do góry