reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

ooo to chociaż jedna głowa mniej niż dzisiaj ;-):-)
paula ile u ciebie kosztuje farbowanie na 1 kolor krótkich włosów? bo ja za swoje zapłaciłam 65 zeta :baffled: mam czekoladowy, trochę jasnych pasemek na grzywce i przedłużce (nie widać za bardzo :no:) no i umycie i wymodelowanie.
ale jak mi zaśpiewała to trochę się przeraziłam a nie wypadało wyjść nie płacąc :-)
 
reklama
Kata no u mnie też coś koło tego ze strzyżeniem... :tak: wiesz my blisko warszawy to w salonie samo strzyżenie z modelowaniem koło 40-45zł :tak: u mnie 30 :tak:

A na pocieszenie Ci powiem że jak pracowałam w Piasecznie- tam gdzie Aneta mieszka to za samo strzyżenie takich włosków jak Ty z myciem i czesaniem oczywiście 60zeta musiałam brać... :sorry: Długie 80zł :szok: pasemka to koło 150-200:sorry: no i nie powiem żeby pracy brakowało...

No tylko to nie był jakiś zakład tylko salon a la studio z kosmetyczką, maniciurem, masażem... kawki, herbatki, ciasteczka i takie tam... :-D

Taką kasę od klientek brałam a dostawałam osiem stów pensji, z czego 200 na autobusy wydawałam... w domu mi się bardziej opłaca siedzieć... ;-)
 
dobry wieczór:-)

rzeczywiscie cicho tu ostatnio...
nocna zmiana chyba sie obija;-)

paula zdecydowanie bardziej oplaca ci sie w domu pracowac:tak:;-)
a cena 65 zeta kasiu to nie jest duzo...w porównaniu z innymi salonami:tak:


asia filipek obłędny hehe
jutrzenka trzymaj sie kobieto
no i ty ewedia badź dzielna...kurcze ja to cie podziwiam bo chyba bedąc na twoim miejscu juz dawno byl uciekła jak najdalej...

monia, joanna:-)


a u nas rodzinnie. przyjechala moja mama.jutro raniutko jedziemy na zakupy, tzn jedziemy kupic Damianowi garnitur do komuni no i calą reszcze..buty, koszule itp////
mam nadzieje ze uda nam sie kupic cos fajnego:-p
moze i ja sprawie sobie jakąś kreacje na komunie, chociaz nie wiem bo jestem na diecie i do komuni mam zamier schudnąć....:crazy::baffled:
poza tym przyszedł pawłowy rowerek i nie dzialają melodyjki w kierownicy:wściekła/y::angry:a facet sugeruje zebym wlozyla nowe baterie bo u nich bylo sprawne...
palant mysli sobie ze uzywane baterie wkladam...:angry::angry::angry:

echhh

aga,paula dziekuje - ciesze sie ze książka dotarła:tak:

co jeszcze....moj maż wlasnie zmywa podłogi i zaraz zmykamy do wyrka..chyba jakis filmik jeszcze zobaczymy...chociaz ja pewnie po 5 minutach bede smacznie spała...

dobranoc...
 
ahoj ahoj załogo :)
jeny jaka ja jestem padnieta:( tak mi sie spac chce ze szok :( i do tego dzisiaj jeszcze szczepienie małej ach...
jak starczy mi sił to wkleje wam fotki mojego wyrobu dla mojej ksiezniczki hihihihihihihihihiach cudnie wyglada:)
a własnie moja ksiezniczka juz niespi ..... oglada bajke i zakłada se kapelusik na glowke ihihihihihih

dla wszystkich buziaczki cmok cmok cmok
 
witam i ja

u mnie dzis zimno i mglisto :crazy:

Kata ja za balejaz zaplacilam 100

Viki palant, kurde tez bym sie wkurzyla :angry:

Elcia chwal sie chwal

boli mnie oko, chyba mi Dotka od siebie cos przeslala, chyba mi sie jeczmien robi :crazy:
 
Heloł!!!
No, dziś czeka nas wielki dzień - pierwszy raz Filip będzie jechał autobusem. Mam nadzieję, że to zniesiemy.
Paula, no zdecydowanie ci się nie opłaca pracować u kogoś. Za 800zł:szok::szok::szok::szok:Może swój zakładzik założysz? Chociaż wiem, że to spora inwestycja musi być.
Viki, kurcze, też bym się wkurzyła. Chyba musisz reklamować, co? A jaką dietę stosujesz? Też chciałabym schudnąć choć 5kg ale w ogóle mi to nie idzie:no::no::no::no:
Jutrzenka, niech się szybko oko goi.

 
dzień dobry
u nas pranie-i pieczenie!!!
jeszcze jak J wróci z pracy to powciąga na strych graty które odłożyłam,ubrania itp.
jeszcze małe zakupy i chyba wszystko będzie gotowe???
młody zasnął.

Paula-ale masz pracy z tymi włosami :tak:
Kata-myślę że ta cena to normalna.
Aga-co tam?
Kacha-Stefanka-zaginęły..........
 
Asia Wesołych świat i udanego wyjazdu :tak:

Ja wczoraj zajrzalam na zakatek bo sie martwilam co z Kasia, i pisala przedwczoraj ze szukaja czegos na przedmisciach bo nadal jest niewesolo, mam nadzieje ze u nich ok, czekamy na wiesci
 
reklama
Witam Was Serdecznie !
U mnie w ogóle nie świątecznie. Siedze w pracy. Dom do góry nogami. jedynie poprane mam wszystko, bo Wiktor uwielbia prać i pomagac rozwieszac pranie :)
Grzechotka, zdrowia dla Kubusia!
Jutrzenka, okropna historia, pewnie to sepsa...ostatnio to normalne w naszych szpitalach :|
Kasiamaj biedny nosek Kuby. Ja juz powoli dostaje lekkiej znieczulicy na małe wypadki Wiktora. On jest zdolny podejśc do ściany i sam się łbem walnąć w ściane bez powodu - to chyba ma po tatusiu grrrr
Monia, całuski dla Wiktorka. Też miałam Pulmex baby - bardzo fajny specyfik, tez polecam.
Asiacur - dobre z tymi rajtkami. Wesołych Świąt!
Sylwia życzę zdrówka Tobie i Marcelkowi, pogłaskaj brzusio od nas!

Na szczęście dzisiaj nas wczesniej wypuszczą. jedziemy z K. porobic jakies zapasy.
A oglądałam wczoraj film "Jestem na Tak" - bomba, juz dawno tak się na filmie nie śmiałam - polecam !
 
Do góry