reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Natalia jesli nas czytasz - dzieki za list wyjasniajacy, ael nie byl potrezbny, przeciez doskonale wiemy, zes dzielna babka i sie staralas znalezc wyjscie z tej sytuacji. Na poczatku chyba zadnej z nas nie podobalo sie nowe bb i Ty idac za ciosem wymyslilas cos alternatywnego. I chwala Ci za swietny pomysl i szybkie dzialanie, ale teraz, kiedy sie juz troche otrzaskalysmy trezba podjac jaks decyzje i wybrac gdzie wolimy pisac, bo bez sensu w dwoch miejscach, i uwazam, ze skoro jestesmy zwiazane jakos ze soba to powinnysmy byc tam gdzie chce wiekszosc.
Inna sprawa - kazdy ma prawo powiedziec co woli, ktore mu sie bardziej podoba, uzasadnic itp, I musze powiedziec, ze bardzo mi sie nie podoba reakcja typu - "znikam na jakis czas, same zadecydujcie" czy "papa spadam stad" to najwygodniejsze ale i dziecinne, tak samo dziecinne jest dla mnie obrazanie sie to nie fair. Przeciez mamy wchodzic tu dla przyjemnosci i rozmawiac miedzy soba a nie klocic i obrazac.
Wanda dlaczego uwazasz, ze nie chcemy tu Joeey albo Natalii?:-( Dlaczego uwazasz, ze musisz je az bronic przed nami? Co jest grane? Przeczytalam raz jeszcze posty dziewczyn i nie bylo tam nic o czym piszesz. :no: Raczej wialo solidarnoscia jak pisze Klucha - i kazda chce byc tam gdzie reszta, jakos nie widze, zeby ktoras sie specjalnie upierala, zeby zostac tu czy tam. Raczej byly otwarte propozycje. I skad to obrazanie sie :baffled::confused:

Ziemzia oczywiscie, ze bedziemy zaciskac kciukasy, my i dzieci :-)

DOBRANOC
 
reklama
Cześć, laseczki. W końcu udało mi się tu zalogować. :tak: Jestem w lekkim szoku. Nareszcie mogę się wypowiedzieć.

Dzięki dziewczyny za miłe słowa i tu i na tym drugim forum. List wyjaśniający napisałam, bo bałam się, że niektóre z Was mogły odebrać sprawę założenia nowego forum w ten sposób, że "nie mogłam wejśc na BB więc założyłam sobie swoje i teraz wszystkie chodźcie do mnie". Tak nie było i chciałabym, żebyście wszystkie zrozumiały moje intencje, które wyjaśniłam w liście przytoczonym przez Wandę i Gabi (dzięki tak w ogóle ;-) ).

Nie wiem co teraz zrobimy... Zapraszam do zabrania głosu w ankiecie na nowym forum...
 
Klucha swiete slowa! Fajnie, ze to napisalas! Nikt nigdzie nie pisal, ze nie chce Natalii i Joeey!! Juz myslalam, ze mam jakies schizy i nie widze czegos...

Natalia - bardzo Cie podziwiam za szybkie dzialanie i nauczenie sie nowej rzeczy - teraz juz wiesz jak zalozyc forum! :-D Dzieki, ze staralas sie naprawic sytuajce, nie sadze, ze ktokolwiek odebral Twoje akcje negatywnie! Nie moglas przewidziec, ze zrobi sie z tego takie zamieszanie! Wielkie brawa dla Ciebie - kobieto akcji! :-):-)

ZIEMZIU Trzymamy kciuki cala rodzina!!

 
Dziewczynki wskakujcie na nowe forum zaglosowac, ktore wybieramy! Skoro Natalia (Joeey chyba tez?) ma juz dostep do bb to najwyzszy czas cos zadecydowac, bo im dluzej bedzie rozdwojenie, tym gorzej dla naszej jednosci. he he...
 
Czesc Kobietki,
ale sie tu porobilo.
Jak tak Was czytalam, to sobie pomyslalam "Koniec z Forum". Ja nawet nie wiem jak to nowe forum znalezc. Jezeli bedziecie pisac na 2, to nie dam rady ich obskoczyc napewno. A nie zal Wam tych wszystkich postow i zdjec, ktore zostawiamy tutaj?

Dostosuje sie do reszty...
Trzymam kciuki za wasze decyzje.
A dlaczego Natalia i Joeey nie maja tu dostepu?
 
Aussie! Lata CIe nie czytalam! :-D Aczkolwiek wlasnie niedawno o Tobie myslalam - bylam dopiero co w Queensland i sie zastanawialam, czy jezdzilas z wycieczkami po Sunshine Coast! Co u Ciebie, jak tam Pawelek?

O a Natalia i Joeey nie mialy dostepu przez to, ze podczas przeprowadzki forum wystapilo sporo bledow - m.in. czesc osob nie mogla sie dostac na forum.
 
reklama
Hejo :)

Mi też udało się dziś zalogować i widzę, że jestesmy w takim razie i tu i tam :confused: i tak sobie myślę, że musimy jak najszybciej podjąć jakąś decyzję, bo to naprawdę zamot na dwóch forach pisać :(
 
Do góry