reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Jeny Magi, ulzylo mi :-) normalnie juz myslalam ze chcesz mnie zlinczowac :-):-)
Moze ja rzeczywiscie mam problem z interpretacja... moze nie powinnam sie zatem udzielac na zadnym forum, bo sie kloce...
o rany, straszna jestem :baffled::baffled::baffled::baffled:

A z glosowaniem to jest tak, ze ja nie zaglosuje... mnie tu i tu dobrze, gdzie bedzie zadecydowane, tam vede, moge nawet jak juz pisalam byc na dwoch naraz...
Oba fora maja swoje plusy - tutaj np mam kurna ponas 5 tys postow i glupio je stracic, bo powinnam byc nie fanka, ale uzalezniona idiotka :tak::-D
A tam musze pracowac na to od zera :eek:
Tutaj mamy tyle zdjec i wszystkiego, a tam od zera...
No ale tam jest jeden wieeelki plus - Magi, dla Ciebie tez - ze tamto forum jest zamkniete :tak:
A to nie ;-)
Tam sa ladniejsze kolorki, a tu nie (choci podobno ma sie zmienic)
takze i tu plusy i tu i i tu minusy i tu :)
Dlatego nie glosuje - bo mi naprawde wszystko jedno - chcialam tylko, zeby Natalka i Joeey byly na forum - Joeey jeszcze nie moze :no: i dlatego nie zaglosuje.
 
reklama
Tak samo nie wiem, jak szybko dostac sie do Panela Uzytkowanika, ja go nie mam po zadnej lewej stronie!!!!! nigdzie go nie widze. Jakos pokretna droga tam weszlam, w sumie z maila zeby haslo zmienic, a tak, to nie mam pojecia jak...Niech mi ktos wytlumaczy!!! :eek::eek::eek:
Wykasowalam z ulubionych link do photoshopa i teraz nie mam, znalazlam cos ale to inny czy co, wywala mnie ze haslo nieprawidlowe...i wyglada jakos inaczej :( a ja chce zamiescic zdjecia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziewczyny, a powiedzcie jak wkleic cokolwiek :confused:

Gabi - Ty powiedz, bo wklajalas posta Natalii - bo ja nie moglam wkleic, w ogole jak wcisnelam prawym przyciskiem, to nie mialam fakiej funkcji :baffled:
 
Ja tez jestem niezdecydowana. Kiedy jestem tu, to mi tu dobrze - roze mi nie przeszkadzaja ani nic. Kiedy ide tam - tez mi dobrze :) Tyle ze jednak tu mam swoje posty, zdjecia itd. Tam - odpowiada mi wlasnie zamkniecie forum, no co ja poradze, ze taki ze mnie wredzielec, ze wolalabym, zeby lista uzytkownikow byla zamknieta??? :eek:
Wandzia, no korera jasna, masz cos z ta nadinterpretacja :tak:tak lajtowo napisalam, a Ty sobie myslisz jakies niestworzone rzeczy :tak:
Pati, no mozna pomarzyc, lubie to miejsce, mozna sobie tam zapomniec o calym swiecie i az dziw bierze, ze taka dzicz tuz za miastem :) Moja kolezanke wspolbiurowiczke co wlasnie wpyla grzebien z dzemem, a miala sie odchudzac ;) gonilo tam jakies dzikie zwierze :) bober jakis czy co, moze wsciekniety byl :baffled:
 
Myslalam, ze joeey juz moze wejsc! Cos niedoczytalam...

Magi nie wiem czy pisalam - juz daaawno chyba tak, ze UWIELBIAM zdjecie Oliwki jakie masz w pasku! No bomba!! ;))
 
No zdjecie Oliwii przecudne, tez uwielbiam :-)

Jeny, wkurza mnie ze podstawowe buzki nie dzialaja z klawiatury :baffled:
trzeba zawsze myszka operowac :sick:


no nic, spadam, bo Prison Break chce ogladac :-)
 
Dzieki Pati, dzieki!!! Oliwcia ma niezwykle bogata mimike :) jak juz strzeli jakas mine to pasc mozna :)
Joeey ma wciaz problemy z wejsciem, ale ja wierze, ze sie uda.
W ogole wysmaruje jakiegos maila do programistow, czy kim tam oni sa, z uwagami, co mogliby poprawic :cool2:
 
A widzisz Gabi, a ja tutaj z kolei uzywam myszki :-)

No to robie probe:
new_blush.gif
No masz rację Wanda, że większością głosów powinnyśmy zostać tutaj, ale sądząc po wypowiedziach, dużo osób ma dylemat i niby zagłosowało na to forum, ale tak zaznaczyło, że są rozbite między 2 forami i mają sentyment do starego.
ooo... zadzialalo :-) skopiowalam z posta Natalii...
 
reklama
zuch dziewczynka z ciebie Wanda!!

wlasnie tak sie zastanawiałam czy nie będzie ci zal tyle postów zostawić?? ile to juz ??? jakies szalone tysiące !!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)

a pozatym tam faktycznie KEtsa dobbrze napisała ze co jak bedzie juz duzo postow i plikow i cos sie zepsuje?
to kto naprawi??
 
Do góry