reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Czesc dziewczyny :)

Ja dzis tylko z doskoku, bo mam dzis dzien sprzatania :)

Paula - niemozliwe ze po 50 tys gra sie skonczyla :p moze po 500 tys... ja wczoraj ugralam 80 pare tysiecy i przestalam grac, bo przeciez ile mozna :) Fajna ta gra na relaks :)

Lece sprzatac :)
 
hejka ja sie witam i uciekam bo takze dzien sprzatanie, gotowania no i Artur wrocil wiec udamy sie z wizyta poinformowac tesciow ;D nie moge sie doczekac ich min :laugh:
moja mama i tata bardzo sie ucieszyli ;)
 
Joeey powodzonka u "ukochanych" tesciow!!!!!!!!!!!!

A my wlasnie wrocilismy od okulisty!!!Mlody ma jedno oczko mniejsze ale to chyba ja przekazalam mu genetycznie bo oboje mamy to samo!!!ale zbadac trzeba!!tak wiec mamy przez 6 dni zakrapisc oczka od 20 i potem 26 na badania@!!!!!!mam nadzieje ze wszystko jest oki!!!
 
hahaaha koniecznie Joeey - zrób tak wez aparat: nakieruj na szwagierke powiedz ze jestes w ciazy i od razu rob fote i wstawiaj nam ;D ;D ;D
 
Hej dziewczynki!!

ewela - ja zapomniałam, miałam dość długą przerwę w prowadzeniu auta i teraz pojechaliśmy na parking przed M1 poćwiczyć - po 15 minutach mój mąż krzyczał AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! Stój!!! więc wysiadłam i poszłam do sklepu odreagować  ;D

Paula - Misia najwyższą temp wieczorem (ok 39 stopni) i wtedy sama nie radzi sobie ze sobą, tak samo w nocy - przeboje , że szok, rano jest ok, ma lekki stan podgorączkowy i dzielnie się soba zajmuje, tylko chce się więcej przytulać do mnie i jest bardziej marudna... na szczęście właśnie dziś przy owocach okazało się, że stukają już dwa górne ząbki (jeden bardziej), ale ich jeszcze nie widać, no i leciuteńko stuka jeden na dole. Z tego wniosek, że to jednak zęby i to 3 na raz!

Beatko - witaj i zaglądaj częściej, bo się stęskniłyśmy już za wami, dzięki za info co u was!!

Aśka - skoro masz już napis grudniowe mamy, to chyba juz możesz wejść - tu masz linka - spróbuj! https://www.babyboom.pl/forum/index.php?board=104.0 O teraz widzę, że Paula mnie ubiegła  ;D

ewela - współczuję, jeśli to te krople na rozszerzenie źrenic, to dzici strasznie źle to znoszą i są baaardzo marudne, a ty masz to przez 6 dni robić - masakra!! Wtedy strasznie razi maleństwa światło i nie mogą oczu otworzyć przez to , cały czas na przymrużonych...
 
reklama
Do góry