reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Witam!!

ja od 50 minut juz w pracy, herabtak jedna już wypita, teraz druga i śniadanko :)

Mało napisały, bo pogoda ładna, spacerki z dzieciakami urzadzają.
Ja idąc z pracy spotykam swoja córę - wychodzi po mnie z babcią - potem babcia idzie do domu a my tak sobie spacerujemy do 16.00.
Potem do domku, czekamy na tatusia do 17.00 i obiadek :0
I tak codziennie...


 
reklama
Magdamaj to fajnie że grzybobranie sie udało :) dobrze, że Majusi żaden kleczcz się nie przyczepił  ::) ja to sie boje brać Kacperka do lasu  :p

Natalia no widzisz jaka ugodna niania :) a imrezki zycze odjazdowej!!!!  :laugh:

Wiolus może i bardziej zorganizowani ale ile sie przy tym nagadają  ::) ::) ::) zresztą chyba nie wszyscy, ale dobrze, że mi sie trafiła taki zorganizowany, nawet na 2 godzinne spacerki wychodzi z Kacperkiem :)

Pati dziękuję :) a Twój jakby musiał to też napewno dałby sobie rade przynajmniej chociaż przy Małym :)

Ziemzia, Ewela będziemy trzymac kciuki ale musicie nam przypomnieć wcześniej! :)

Dorotko ja też wracając z pracy spotykam Kacperka tylko z tatusiem :) i wszyscy idziemy do domku na obiad :)

 
a teraz coś od siebie....dziś było mi bardzo cięzko wyjść z domu :( Kacperek obudził sie po 4 i nie chciał zasnać w łóżeczku więc wzięłam go do nas do łóżka i tak trochę sie kręcił i trochę spał  ::) o 5 zadzwonił budzik i Kacper sie obudził a jak wyszłam z łóżka to zaczął płakać i nawet jak Paweł wziął go na ręce to też płakał :( ubrałam sie szybko i wzięłam go na ręce i przytuliłam, od razu przestał płakać....Paweł poszedł mu zrobić butle bo inaczej by sie nawet nie chciał położyć, położyłam sie z nim na chwile z tą butlą a potem Paweł mnie podmienił i tak cichaczem wyszłam z pokoju :( ....ciekawe czy zasnął i czy potem nie płakał  ::) .....w takich sytuacjach to serce mi pęka że muszę jechac do pracy  :(

a i jeszcze miałam napisać że wczoraj dzwoniła do mnie Karina MACIE OD NIEJ POZDROWIENIA! :)
Są w Gdańsku i opalają się na plaży a powrót odkładają z dnia na dzień bo piękna pogoda :) Jak ze mną rozmawiała to akurat leżała na leżaku na plaży - SZCZĘŚCIARA! :) Gabrysia też miała jakies przejścia z ząbkami ale już jej przeszło.
 
Ziemzia - wielkie uznanie dla Michasi :) naprawdę niesamowita istotka, jest w stanie tyle znieść. I znowu ryczam jak czytałam o zastrzykach ... życzę Tobie wytrwałości, a jej zdrówka, zdrówka, zdrówka no i te zęby niech wreszcie wyjda i nigdy juz nei dokuczają.

U nas dzisiaj była ciężka nocka. Nisi wybudzła sie co 10 minut. Nosilismy ją na rękach, tuliliśmy a ona ciągle płakała. Dziąsła popuchnięte, ech te górne zębole dają nam (ze wskazaniem na WeroNisię) popalić. Na dodatek ma zapchany nosek, chyba jakies przeziębienie ją dopadło. paracetamol zaaplikowałam a do noska to narazie tylko sól fizjologiczną.

Natalko - super, że taka fajna ekipa Ci sie trafiła. Życzę miłej, udanej imprezy. No i Niania będzie miała okazje się wykazać :)


Magdamaj - mój mąz tez był na grzybach.... wracając z Bydgoszczy zakupił mnóstwo grzybów od stojących przy autostradzie ludzi :) Jajecznica była pyszna i sos grzybowy też :)


Joeey - bravo za poczyniania bezsmoczkowe dla Ady.
Hm...... druga ciąża... większy luzik, mniej stresowo............ zobaczymy jak to KIEDYŚ będzie u mnie.

Prawo jazdy - ja zdawałm w 2004 roku, zdałam za drugim razem. To chyba w większości ośrodkach egzaminacyjnych NIE zdaje sie za pierwszym razem. Dla nich jest to dodatkowa kasa i tyle.
Życze powodzenia, niech wszytskie pachołki stoją nienaruszone....... teraz to chyba wiecej na mieście np parkowanie ........ no to zycze pustki na ulicach :)



 
Paula wstawia zdjęcia do albumiku :)
Kacperek super chopak, przystojniaczek, Maja sorbusiowa będzie miała nieżłego faceta :)
A tak a'propo zdjęć to fotki Wioli (Oleńki) mi bardzo długo się ładują :(


 
Hejka!

Przede wszystkim chciałabym złożyć

j o e e y s e r d e c z n e g r a t u l a c j e ! ! !


U nas wszystko dobrze, a że mamy malowanie w domku to nie mam czasu na bb zajrzeć. W ogóle nie moge Mikolaja z oka spuścic, bo wszystko wszedzie porozstawiane i wszedzie jest niebezpiecznie! :p

A jesli chodzi o ząbki to ostatnio Mikolajowi wyszły na raz dwa górne i były ostre jazdy, ale teraz jest juz spokój. Jakos trzeba przez to przejsc. Biedne te nasze dzieci... :-[

Dobra zmykam, miłego dnia!
 
Wkleiłam zdjęcia Kacperka bo daaawno nas nie było :)
Dorotko dziękujemy za komplement :)

Haniu jak biedna zmęczona Agatka na zdjęciu ::)

Wiolus Olunia to słodka dziewczynka i bardzo ładnie siedzi, myślę że niedługo zacznie sama siedzieć :)
a mi sie dobrze ładują zdjecia na kompie w pracy :)

Klucha gratulacje zostania fanką!!! :)
 
reklama
Do góry