reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Joeey no to powodzenia, ale bedziesz miala ucieche - chyba najfajniejszy moment

a masz juz jakies typowe objawy?? mi apetyt na wszystko minl, teraz jest w normie, cycolki sie powiekszyly, choc nie chce sobie wyobrazac jak beda wygladaly potem ;D no i postawilam sobie zadanie - karmic piersia!!! juz sie ciesze :) :) :) czesto sni mi sie malenstwo, taki maly pisklaczek z lapkami przebierajacymi :)

no i dzisiaj wizyta u gina, macie wszystkie dzielnie trzymac kciuki za dziewczynke ;D

Natalia dbamy o siebie, dbamy... ale i tak dzwigania nie da sie uniknac, przeciez nie zostawie Staska na podlodze, albo samo wyjscie na spacer - Stas wazy 11 kilosow to przy nim wozio (5kg) to male piwo, najczesciej zjezdzam razem z nim w wozku, wolniej, ale wygodniej dla mnie, bo tak musialabym dwa razy latac i go niesc. Organizm sie przyzwyczaja do kazdej sytuacji ;D

po wczorajszym upadku Stas ma niewielki siniaczek, dzwonilam dla pewnosci do kumpla lekarza i powiedzial, ze upadkami z takiej wysokosci nie ma co sie przejmowac, dziecko ma mocne kosci czaszki, podobne siniaki beda przy nauce chodzenia itp, mowil, ze niebezpieczne sa upadki z duzej wysokosci i na twarde podloze - wtedy moze byc wstrzasnienie mozgu.

czas na kawe :D i szykowanie stroju na jutrzejsze weselicho, musze dopasowac butki, chyba obcasy odpadaja bo mi obetra pietki a chce potanczyc, no i ciekawe czy zmieszcze sie w spodenki kupione 2 tyg temu ;D jutro musimy spakowac caly majdan Stasia - butle, zupki, deserek, pieluchy itp.
 
Ana - Joeey jest na etapie jedzenia wszystkiego :) Łeee... co ja piszę, na etapie pochłaniania wszystkiego - jak jadła u mnie to myślałam, że naprawdę ja za mało jem :p ale sie okazało co się okazało i juz sie nie denerwuję, że za mało jem ;D ;D ;D

Dziewczyny, czy macie moze jakis delikatny sposób na pozbycie sie tych malenkich muszek ??? Wleciały mi raz do śliwek skubane od spodu ! i teraz sie badziestwa w ogole pozbyc nie moge :( Normalnie wszystko od razu chowam do lodowki po szafkach, ale te wredoty caly czas są :p Jak sie ich pozbyc ??? Tylke weźciw pod uwagę, że z małymi dziećmi nie mogę wszystkiego stosować :)
 
Wandziu sama chętnie bym się dowiedziała.  :-[

Ana trzymam kciuki za dziewczynkę! A jak będzie miała na imię?  ;D

Ana i Joeey piszcie kochane jak najwięcej o brzuszkach, apetytach, reakcjach roziców itp itd. Przeżywam to razem z Wami i aż mi się tak milutko robi na sercu jak o tym czytam.  ::) To tak troszkę jakbym sama była w ciąży.  ;) Oh, jak ja tęsknię za tym stanem... Nie mogę sie doczekać!  ::)
 
Hello :)

Wanda - to jest cholerstwo nie do wytępienia... próbowałam wszystkiego.... odkurzacz, płyn do mycia naczyn, domestos..... znikały na chwilkę a za moment znów się pojawiały..... jedyny sposób to nie zostawiać nic na wierzchu... same się w końcu wyniosą... u mnie trwało to tydzień :( najgorszy był ten zapach który wydzielały :mad:
 
Steffi - zapach ??? ja nic nie czuję żeby wydzielały ;D ;D ;D A cholerstwo jest straszne, normalnie nic nie można zostawić !!! A ja teraz właśnie domestosem jadę cały dom - mam nadzieję, że trochę chodciaż pomoże... No nic... uciekam dalej sprzatać :)
 
reklama
Natalia reakcje moich rodzicow byly super, az mialam wrazenie ze oni bardziej sie ciesza ode mnie, wyrodna matka ze mnie ;D marzy mi sie Dominika, a jesli bedzie kolejny facet to albo Michas albo Jas :) zreszta teraz juz wszystko jedno, cykam sie zeby wszystko ok i dzidzia zdrowa, w koncu przed zajsciem bylam na diecie kopenhaskiej i palilam sobie fajeczki, no i z kawa maksowalam ::) :p
 
Do góry