reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hanka wspułczuje przejść z ząbkowaniem :( biedna Agatka :( ale dobrze, że już jest lepiej. Kacperkowi idą 4 górne ząbki, trochę marudzi ale nie jest jeszcze tak źle i póki co w nocy też ładnie śpi, czasami sie raz albo 2 przebudzi.

A wczoraj Kacperek stał sam na środku pokoju bawiąc sie grzechotką przez 24 sekundy  :laugh: podkreśliłam to ponieważ jednocześnie utrzymywał równowagę i się bawił co jest chyba trudne dla takiego dziecka :) jestem z niego dumna  :laugh:
 
Witam!!

Super wieści...
Joeey - szczerze gratuluję, życzę szczęśliwego doczekania do rozwiązania.
A mnie sie dzisiaj śniło, że bada mnie mój Pan doktorek (gin) i mówi, że to już 4 miesiąc ciąży - w śnie mnie to nie cieszyło, bałam się, byłam przerażona. Ciekawe jakby to była rzeczywistość, jak bym zareagowała...
Mąż z pewnością byłby przeszczęśliwy, ja bym miała mieszane uczucia.

Wiolu - Oleńka kiedyś i Was i nas zadziwi, będzie latała z huśtawki na konika, będzie (JEST) super iskierką :) Zdrówka życzę

Paula - Kacperkowi gratuluje odwagi i zdolności :)

Jsorbek - sytuacja straszna, współczuje, oby z odszkodowaniem nie było żadnych problemów.
 
cześć Kobiałki,

Joeey, super to napisałaś z ta gromadką, brzmi zachęcająco i dla nas pozostałych... a ciekawe, czy zmrużyłaś oko i dałaś radę spać (bo nawet ja nie mogłam...)

Paula, gratulacje dla Kacperka, ja dopiero teraz widzę jaka to trudna rzecz utrzymać równowagę!

Wiola, z może lakarka ma jednak rację, ze to niedoleczona infekcja, musicie przede wszystkim wierzyć, że będzie dobrze!!! A rehabilitowac powinni Olę tak jak Klusia mówi - do czasu aż sama pójdzie.

Sorbuś, nam tez baaardzo przykro, kurcze coraz częściej słysze o takich przypadkach! Niech Wam szybko ubezpieczenie zwracają!

Ewela, Szymek to prawdziwy gość!

U nas żadnych objawów stresu żłobkowego nie zauwazyłam. A dziecię moje nie zauważyło mnie jak wczoraj po nia przyszłam - taka była zajęta, i tak podobno cały dzień nie ma Agatka czasu na nic... panie stwierdziły, że jest "łatwa w obsłudze" i "nieskomplikowana" i żadnych kłopotów póki co z nia nie ma... kamień z serca mi troche spadł... zęby tez na razie dały nam spokój

a wczoraj wieczorem moje dziecko - przy okazji porządków znów w szufladzie ze skarpetami (tej co na zdjęciach w albumie) - jakimś sposobem... weszło do tej szuflady. Jak to zrobiła nie wiem, bo byłam wtedy mocno zajęta czytaniem BB i przeżywaniem wiadomości Joeey, a jak się odwróciłam, to ona siedziała w tej szufladzie pomiędzy skarpetami... bestia!

Miłego dnia!
 
Hanka hi hi  :laugh: bestyjka mala do szuflady wlazla  :laugh: wyobraz sobie, ze spalam calkiem niezle tylko po 6 byla pobudka  ::)
Paula brawo dla Kacperka, Ada sama jeszcze nie stanela i nie wyobrazam sobie tego  :laugh:  ale pewnie juz wkrotce...

oki to tyle bo ide sie szykowac, kolo 10 mamy ortopede  :)
 
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JOEEY SŁONCE TY NASZE!!!OGROMNE GRATULACJE!!!! TAKSIE CIESZE, AZ SIE ZBUCAŁAM TAK JAK I RESZTA GRUDNIóWECZEK!!! a swoim postem przepieknym po raz kolejny pokazałaś jaka z Ciebie wspaniała, dojrzała,mądra osóbka!!!!! i do tego wspaniała mamusia ;D ;D ;D ;D rany jak sie cieszeeeee

Sorbuśku
- kurka siwa!!!ale jaja :( mam nadzieje ze szybciutko dostaniecie ogromne odszkodowanie!!!o rany...a ja myślałam ze po prostu internet Wam nawalił :( oby złodziejowi jaja przyszczykło :mad:

Wioluś - ciesze sie ze są postępy w rehabilitacji!!czekam na wieści - dobre wieści po usg ;)

Paula - gratttulacje dla Kacperka - no prze-pieron - to niedługo zobaczysz jak sie przechadza po pokoju ;)


O rany no nie wiem co miałam jeszcze pisać ::)
 
reklama
Witam wszystkie mamuśki przy kawie :D

Joeey a co Adulka na to ę będzie miała brata????? ;) ;) ;) :laugh: :D ;D

Sorbuś też myślałam ze znowu nawalił wam net , a tu takie coś , trzymaj się i dołacz do nas po wszystkim :)

Wiola
ucałuj Oleńkę niech pięknie ćwiczy i żeby zdrowiutka była :-*

Zaraz jade na podbój lumpika bo kurteczka jakas by sie przydała dla malucha, do napisania papa
 
Do góry