reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

To ja lecę spać :)

Dobranoc :)

Joeey - z Pawłem nie możemy dojść do siebie :) hehe Już teraz wiemy, czemu jadłaś tyle co Paweł ;D ;D ;D
 
reklama
Joeey!! spij slodko z nowym bąbelkiem-precelkiem w brzuszku :) :) :) :) :)

Sorbusiu biedactwo wspolczuje wam - takie wlamanie to na pewno wielki stres!!
napisz jak to sie stało!!
 
Wchodzę dziś na bb i cóż widzę???????? ale wiadomość!!!!!

Joeey gratulacje

jestem po prostu w szoku.
i przypomina mi się okres ciąży - wspaniałe chwile.

ciekawa jestem, czy drugą ciążę odbiera się podobnie cudownie jak pierwszą, czy staje to się już takie bardziej normalne. moja kumpela jest po raz drugi w ciąży i przechodzi to dużo mniej emocjonalnie.

Joeey a chciałabys mieć teraz chłopca? czy może znowu panienkę?
i końcówkę ciąży będziesz miała na wiosnę. to bardzo fajnie. mi się podobają "brzuchatki" w takich lekkich wiosennych strojach, zwiewnych bluzeczkach, sukienkach.

dbaj o siebie i o maleństwo (a właściwie o dwa maleństwa).
a tatuś też się cieszy, tak jak ty?
 
Sorbuś szczerze współczuję. jak tylko będziesz miała możliwośc, napisz coś więcej. dobrfze że mieliście ubezpieczenie.

Wiola trzymajcie się Oleńką. najważniejsze, że są postępy.
 
JOEEYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHANA TAK SIE CIESZE!!!!

Ryczalam jak bobr czytajac Twoj post o tym, ze juz nigdy nie bedziesz sama z taka gromadka... Skarbie nasz bardzo, bardzo sie ciesze i gratuluje z calego serca!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Witam najmocniej szczegolnie Joeey!!!!!![WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STRASZNIE SIE CIESZE!!!!!!!!!![/b]

Sorbus bardzo mi przykro malenka z tego powodu ze was okradli!!!!dobrze ze macei ubezpieczenie bo duze straty poniesliscie i mam nadzieje ze wam sie wszystko zwroci!!!!

Ana juz nie jestes sama po raz drugi mamusia!!!!

Wiolus to dobrze za Olenka robi postepy!!!Pisz do nas o wszystkim co sie dzieje!!!buziaczki dla was !!!!
 
Joeey gratulacje, gratulacje, gratulacje

ogromnie się cieszę i dodam, że moja przyjaciółka urodziła się 10 maja, to bardzo fajna, mądra, inteligentna i ciepła osóbka i tych samych cech życzę TWOJEJ FASOLCE


Sorbus, czekamy, czekamy, mam nadzieję, że wszystko załatwicie szybciutko i bardzo współczuje ostatnich przeżyć.

Wioluś, u mnie w przychodni rehabilitacyjnej standardowo prowadzą dzieci przez rok albo od momentu w, którym nie zaczną chodzić. Głowo do góry myśle, ze w twojej jest podobnie, A Ola będzie robiła coraz większe postępy, zobaczysz.
 
Dzień dobry :)

Jak sie dowiedziałam to od razu musiałam przeczytać!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Joeey moje najserdeczniejsze gratulacje!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

jak Ty sie cieszysz to ja razem z Tobą! ściskam Cię mocno! :-* :-* :-*

joeey pisze:
wlasnie psiapiola ode mnie wyszla i zostalam sama ze swoimi myslami...
test robilam z nia, targaly mna oczywiscie sprzeczne emocje, wyszedl pozytyw i zapalilam ostatniego symbolicznego papierosa jak poprzednim razem, zaczelam szukac pozytywow, planowalismy poczekac z rodzenstwem dla Adusi, przede mna ukonczenie studiow, chcemy zalozyc wlasna firme, ktorej mialam byc wlascicielka ale w obecnej sytuacji to nie wypali.....ale widocznie tak jest Nam pisane wiec pal licho to wszystko i najwazniejsze, ze juz nigdy nie bede sama majac taka gromadke, rodzina jest najwazniejsza, najbardziej cieszy mnie to, ze Ada bedze miala bracszka lub siostrzyczke - kompana do zabawy i bratnia dusze na zawsze, osobe, na ktora bedzie mogla liczyc oprocz Nas, nie wyrosnie na egoistke i nauczy sie dzielic wiec TAK CIESZE SIE BARDZO  :)  :)  :)

pięknie to napisałaś :) :) :) :D

Napewno wszystko Wam sie ułoży, może nie tak jak zaplanowaliście, ale czyż zycie nie jest piękniejsze takie nieprzewidywalne :laugh:
będziecie szczęśliwą rodziną a Adula będzie miała być może braciszka, czego Ci gorąco życzę!

p.s. chyba że wolisz drugą córeczkę :)

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry