reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Klucha jestes kochana! Dzieki! Od razu mi lepiej! :D :D

Oczywiscie nie udalo mi sie wszystkiego nadrobic, tym bardziej, ze jakas malo ruchliwa dzis jestem, Atka i mnie jakis wirus lapie... ::) ::)

Ziemzia - wspolczuje bardzo Twoich klopotow ze spaniem! Z tego co pamietam, to jeszcze w ciazy pracowalas siedzac po nocach, wiec choc jestes zaprawiona w boju, ;) ale wspolczuje bardzo i tak!

Hanka - jestem baaardzo pod wrazeniem!!! Gratulacje dla pierwszego forumowego dzieciaczka chodzacego samodzielnie!!! :D :D Moj Atek to z tych czolgajacych sie i kiwajacych sie na kolankach. :D

Magdamaj - gratuluje zaciecia w walce o swoje!! :laugh: No ipochwal sie jakie kosmetyki dostalas! ;D Moze jakies ladne perfumy? zeby tylko trafili w gust!

Beatko - bardzo, bardzo sie ciesze, ze nie jestes juz sama!! :D :D
 
Paaricia zapewniam Cię, że to nie jest tak, że nie tęskniłyśmy i się nie ucieszyłyśmy z Twojego powrotu z wakacji. Po prostu jak jest tyle postów to zapomina się co się chciało napisać. :-[ Powiem szczerze, że jak nie usiądę z kartką i długopisem przed komputerem to kaplica - nie pamiętam co komu miałam odpowiedzieć. :p A jak już jedna zacznie witać to od razu druga też pamięta itd. Także nie gniewaj się na nas i WITAJ PO WAKACJACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słuchajcie dziewczyny, dołączam do chronicznie niewyspanych. :-[ Ingusia budzi się coraz częściej i to bez powodu. Ja rozumiem jak zacznie płakać bo jej smoczek wypadnie, ale ona teraz ryczy co 5-10 minut!!! Jak przyjdę i ją pogłaszczę po główce to się uspokaja, ale potem jest znowu to samo. :-[ Już nie wiem co robić... Co jej może być? Już wymiękam i bierzemy ją do łóżka, wtedy jest trochę lepiej, chociaż i tak się budzi co jakiś czas. I budzi sie teraz przed 6, a zawsze spała do 7.30 mniej więcej. :-[ Pomóżcie, bo nie daję rady!

Tomek wczoraj wrócił o 1.30 w nocy... :-[ Nieźle, nie? Na szczęście za to ma 13 godzin do wybrania sobie, czyli toprawie 2 dni wolne. ;D
 
Natalia, witaj w klubie. My dzisiaj mamy noc jako tako przespaną, bo Gaba nie budziła się już co 15 minut tylko co 1,5 godziny :laugh:. Za to postanowiła wstać o 4.40. dla mnie najgorsze jest, że muszę ją karmić, bo nie zaśnie bez tego tylko płacze i szuka piersi. Na je się w nocy i w dzień nie je - poprzestawiało się jej kompletnie.

 
Hej hej :laugh:

My juz tez na nogach i kolanach :D

Siedzimy sami w domku bo mężus pojechał do Poznania , a Oski u babci :laugh:

Natalia i inne niewyspane mamuski szczerze współczuję bo ja to straszny spioch jestem czyt. borsuk i dziekuje ze mam takie kochane dziecko co da się wyspać :laugh:

Idę jakąś kawkę zapodać :D
 
Ja się jeszcze wypowiem, w temacie nowego wątku zagadkowego. Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Wanda gratuluje i ciesze się, że go założyłaś. Bo sobie myślę, ze nawet jak nie znamy odpowiedzi od razu i musimy poszukać w Internecie czy w innych źródłach, to się dowiadujemy czegoś nowego i w ten sposób uczymy. I nawet jak same nie mamy o czymś pojęcia i ktoś inny poda odpowiedz, to też się nam na twardziela nowa wiadomość ładuje i jesteśmy o nią mądrzejsze. Pisze to z własnego doświadczenia, bo ja już od roku siedzę w domu i mam dosyć mały kontakt z innymi, mam wrażenie, że trochę się cofam w rozwoju, dlatego wątek Wandy znów zmusił mnie do ruszenia mózgownicą, a nie tylko zupki i kupki. kropka
 
Hej jestem identycznego zdania co klucha!! Dobry pomysł Wandziku!!

Pati - okrutnie mi smutno i przepraszam, że nie pamiętam o co pytałaś - przypomnij mi to napewno odpowiem. WITAJ PO WAKACJACH - PISZ JAK BYLO I WLEJ ZDJĘCIA!!
 
reklama
Do góry