reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Anetko - gratulacje, byłaś pierwsza, ale Paweł zdecydował, że Klucha podała pełno odpowiedź i to ona powinna zadać kolejne pytanie :)
A tak z ciekawości - po którym zdjęciu się kapnęłaś ze to ten film ???
 
reklama
Słyszałyście coś o tym, że forum będzie nieczynne w dniach 15-17 września? Podobno będą zmieniać szatę graficzną. To prawda?
 
ja nie slyszalam ale przyda sie Nam wszystkim maly odwyk jesli to prawda ;) :laugh: :laugh:

Wanda kapnelam sie jak spojrzalam na 3 zdjecie bo tam byl Kevin Spacey - aha i ja tez mam ten film na dvd jak sie okazalo :laugh:

no to teraz juz naprawde spadam na ta imprezke, niestety grilla nie bedzie :p
 
Donia, ja to ślepa jestem i nic nie widzę, ::) już wiem, dlaczego mi okulista okulary zalecił ;D o odwyku dowiedziałam się z drugiej ręki.

Joeey
, udanego wieczoru życzę. A jak wrócisz to zadajesz pytanie, pamiętaj :)

 
o już widzę, :laugh:

puk, puk, ktoś tu jest?
Donia była, ale już sobie poszła i znów zostałam sama...
a jak sobie pójdę to się rozpiszecie i znów nie będę mogła nadrobić, zawsze tak jest :(
 
ja jestem :) wlasnie wkrecilam w mojego niejadka pyszny (wg mnie) obiadek :)
zaeaz ide w siebie wkrecac leczo ;D ;D

oo do odwyku jeszcze duzo czasu..
 
Hanka gratulacje dla małej, no zdolniacha z niej ;) jestem w szoku :D i najwazniejsze że przyzwycziła sie do żłobka :)

Kamila no widzisz Cypsyś wynagrodził ci wczorajszy dzień :D :D

Niedługo do domku i weekend :D :D
 
Wrocilismy z kina.Bylismy na "step up" jesli komus podobał sie film "milosc w rytmie rap"to polecam i ten.Mi sie strasznie podobal.Nawet sie poryczalam a i w glownym bohaterze zakochalam :D hehe
 
reklama
Hej hej jest tu kto??

Ja właśnie wróciłam z makro i mam czas wolny :laugh:

Kamila 100 latek w zdrowiu , szczęściu Tobie życzę, jutro będę w Starym Fordonie :(
 
Do góry