reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

A, Wanda, zapomniałam Ci powiedzieć, ze przez ten czas jak mnie tu nie było WYPIĘKNIAŁAŚ. No fotka CUDO! :) :) :)
my tez byliśmy w szoku, mój Miszczu się popłakał nawet. a w ogóle to mój niedobry mąż na razie zgrzeczniał, a ja go faszeruję witaminami, może co z tego będzie...
 
reklama
Wanda, zajrzałam dopiero jak odpisałam ;D filmiki fajne rzeczywiście, tylko ja tych robaczków nie umiem przeczytać ::)
 
Wanda, no to się Agata z chodzeniem w Ciocię Wandę wdała! Gdyby z urodą też tak było...

Klucha to moze i ja Agatę Wam na noc podrzucę! Wczoraj byłam jużgotowa oddać dziecko w dobre ręce do czsu aż jej wyjdą wszystkie zęby!
 
jeny dziewczyny ja mi miło,dziekuje wam baaaardzo baaardzo mocno!!!!

ale musze sie doczepic ;D Wanda Powiedz mi czemu wszystkie koncza 18 a ja 19 ??? postarzasz mnie :mad: ;D

Co do Cyprysia to wczoraj był tak grzeczny ze jeszcze nigdy taki nie był.Chyba wiedzial ze przedwczoraj zrobił zle i postanowil mi wynagrodzic.Obudzil sie rano sam,nawet nie wiem o ktorej i sie bawil,mnie obudzil wcale nie placzem ani krzykiem jak to zwykle bywa ale przytulaniem sie do mnie.Jak otworzylam oczy to sie do mnie usmiechna.A wiecie ktora to byla godzina...11.10!!!! ładnie dal mamie pospac.Dzis tez obudzil sie sam a ja sie obudzilam jak sie wyspalam,on juz siedzial i sie bawil.jestem z niego taka dumna...

Wypije kawusie i lece na spacerek.Kto pojdzie ze mna?
 
Dziewczyny ja wiem, że są normy co do rozwoju fizycznego dzieci. Te normy mają bardzo duże przedziały. Np. dziecko zaczyna raczkowac w 10 miesiącu, ale może już w 7 lub dopiero w 13 i to jest NORMA.
Ale jak Wy piszecie o takich wyczynach Waszych pociech to ja też bym chciała, aby moja Niśka tak umiała.

A życzenia dla Cyprusiowej ja tez składam: Zdrówka, pomyśłności no i cudownego śłubu :)

 
hejka moe ulubiole babolce ;D

KAMILKO DLA CIEBIE NAJSZCZERSZE ZYCZONKA Z OKAZJI UKONCZENIA LAT 17 !!! DUZO MILOSCI POCIECHY Z CYPRIANKA I SAMYCH WZRUSZEN W TYM WIELKIM DNIU KTORY JUZ NIEBAWEM - WIELKIE BUZIAKI DLA CIEBIE

Hanka ogromne gratulacje - rowniez jestem w szoku ale z tego co pisalas juz od dawna o wyczynach Agatki to nie ma sie co dziwic, ze jako pierwsza dokonala tego na co wszystkie chyba czekamy czyli swoje pierwsze kroczki - zapamietaj sobie date koniecznie - ale zdolniache masz w domku ! i napisz cos wiecej o tym zlobku - strasznie jestem ciekawa tegoz tematu jak sobie te 2 panie radza z tyloma dzieciaczkami i jak tam wyglada w srodku, maja zabawki, lozeczka i jak ze spacerami ???

bardzo wspolczuje nieprzespanychnocek, u Nas odpukac dopiero od tyg wrocilo przesypianie do 7 rano wiec jestem mega szczesliwa ale znam bol budzenia w nocy, a ja jestem straszny spioch wiec bylo ciezko ::)
 
reklama
Moskito pisze:
Paula -  i Ewela dobrze prawi, dobry duszek z Ciebie
dziękuje  :laugh: :laugh: :laugh:

Paula to pogratuluj kolezance
Ana dziękuję w jej imieniu :)

Haniu GRATULACJE dla Agatki :) Kacperek póki co to narazie się puszcza i próbuje utrzymac równowagę przez kilka sekund :) no i fajnie, że Agatka w żłobku dobrze sie czuje :)

Ana Kacper gdyby nie był przypięty to już nie raz by wylazł z krzesełka  ::) ::)

Ewela Tobie też milego weekendu!!! :)

Wanda fajowe filmiki :) ale ktoś ma hobby ;)

Kamila jestem w szoku że Cypryś taki grzeczny  :D oby tak dalej!

 
Do góry