reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005


Kamila no tego się obawiałam...... ale może jakoś w cudowny sposób mu się jutro odmieni może to tylko te złe dni... a jak nie to powiązać rączki i wstawić knebelek ;)

Ziemzia heheheh no dzięki właśnie się zastanawiaj jak tu do niej podejść z jakimś narzędziem tnącym....bo taka faszystowska mi się zaczęła wydawać ;) chociaż jak stoi to nie ma się już do czego przyczepić ;) ;D
 
reklama
Ketsa - ani mi się waż, jak patrzę na Maksia to mi się przypomina Lady Pank w czasach świetności!!

Dobra idę szykować papiery do lekarza, normalnie mam rozstrój nerwowy - trzymajcie kciuki laski, żeby mi Miśki do szpitala nie wtarabanili, bo ję zatłukę jakimś tępym narzędziem!!
 
Kamilko kochana... dziecko może zdenerwować, to pewne... nie wiem jak mam Cie pocieszać, bo sama pewnie nie wiedziałabym co zrobić :( Ale postaraj się podejść do niego jak najspokojnniej - Twój spokój i opanowanie na pewno jest bardzo ważne... dziecko to wyczuwa...
A co do jutra, nie wiem jak jest z Cyprysiem, ale ja bym jak najwiecej czasu spedzila na spacerach - Paulinka uwielbia spacery - wszystko ja ciekawi, starsznie się rozgląda i jest spokojna :)
Trzymaj sie :)
 
wanda cyprian na spacerach zawsze jest spokojny,chociarz dzis juz zarzucał szantarzem.Teraz wlasnie jest troche gorzej bo on nie lubi siedziec w wozku za folia,zarz jest placz a bez folii nie moge z nim jezdzic bo jest straszne wietrzysko a on czapke sobie sciaga.Jutro jedziemy do mojego taty wiec tylko rano bede sama z nim,w sumie to tylko godzine krocej niz jakbym miala czekac w domu na adriana. :(
ketsa co z tymi kartkami ?
 
Ziemziak hehehehehehe no to dobra załatwiłas grzywce że ma odroczenie ;)

Kamila no to dałaś mi adres i nie wiesz po co...... po to żebysmy naszym dzieciaką na pierwsze urodzinki na pamiątkę karteczki sobie nawzajem powysyłały

dobra czas na mnie bo za długo się już garbie przy tej klawiaturze przyjemnych snów a dla Wiolci jak najspokojniejszej nocy ...
 
reklama
kur.....zeby bylo malo to kupilismy przez allegro fotel finka wplacilismy kase a gosciu sie nie odzywa juz sporo czasu :mad: jak jutro tam zadzwonie to go opierdole kurka mam nadzieje ze fotel sie zjawi  ::)
 
Do góry