reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Dzieńdoberek przy kawusi :)

Ewela... najlepiej skontaktuj się ze sprzedającym.
Nathalie, Sorbuś - uszy do góry..proszę mi się nie smucić:)

oto kawał :)

misiu i zajączek byli przyjaciółmi. przyjaźnili się tak bardzo, ze mieszkali w jednym domku, a nawet spali w jednym łóżku. ale zajączek miał problem: misiu codziennie go bił. więc zajączek pyta się:
-misiu, dlaczego ty mnie bijesz?
-zajączku, ja ciebie biję, bo ty się codziennie upijasz.
-no więc umówmy się tak: ja przestanę pić, a ty nie będziesz mnie bił.
misiu zgodził się. następnego dnia zajączek się budzi, patrzy, a tu oko podbite, na czole guz, warga rozcięta...
-misiu, dlaczego znowu mnie pobiłeś?
-słuchaj, zając...! przyszedłeś do domu pijany, wytrzymałem... obraziłeś mnie, wytrzymałem... obraziłeś moją matkę, wytrzymałem... potłukłeś wszystkie naczynia, wytrzymałem... ale jak nasrałeś na środku łóżka, powsadzałeś w to ***** zapałki i powiedziałeś, że jeżyk śpi z nami, nie wytrzymałem!
 
reklama
Tak kontaktowalam sie ze sprzedajacym i powiedzial ze wczoraj wyslal paczke!!tylko zastanawiammnie czemu aukcja zostala usunieta!!i czy on to naprawde wyslala!!!

Steffi swietny kawal!!!dobrze ze mnie nikt nie widzi bo smieje sie do monitora!!!!!!
 
Hejka!

Natalia mam nadzieję, że choć troszkę humorek lepszy!

Sorbek chyba wiem kto Ciebie wkurzył...

Ja już po śniadaniu, a teraz pędzę kawę sobie zrobić. Ja mam humorek dzis całkiem niezły choc się nie wyspałam...Nie wiem co się z Mikołajem dzieje...Budzi się co chwilę!

Ale co tam...Pojutrze mój mężuś będzie... ;D
 
Beatko to ciiiiiiiiiiiiiiiiii ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Stefiii juz mi lepeij :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Ewela moze to podroby byly ;) nie no nie wiem czemu mogli zamknąć tą aukcje.Moze dojdą te perfumki do Ciebie.

Beata jeszcze tylko 2 długie dni przed Tobbą!!!
 
Ewela to napisz do allegro dlaczego i o co chodzi

Maja bawiła się sama dość długo w łóżeczku patrzę teraz a śpi w dziwnej pozycji i do tego w poprzek :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry