reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hejka z rana...
ja też przy czarnej kawce, ale ja zrobię wszystko "dla sprawy" więc się nawet nie krzywię. ;) Już dziś mam pół kg mniej na wadze po tym dniu na wodzie mineralnej. :) Specjalnie teraz weszłam na wagę dla zachęty, a teraz już będę się ważyć co tydzień.

Jestem przemęczona, bo glutek budził się do godziny 3 co godzinę a potem co 15 minut. Ledwo kaszkę zjadła trąc oczka i ziewając. Teraz leży w łóżeczku i piszczy, niby chce się jej spać, niby nie, nie wiem o co jej chodzi. :-[

A dołek jeszcze większy... ale dziś się spotykam z Beatką to mi na pewno przejdzie chociaż częściowo.
 
Sorbek kto? Mąż czy córeczka?  ::) A na allegro nie idę, bo jeszcze gorszego złapię. Nic sobie nie mogę kupić, bo 400 do końca miesiąca mam. Ciekawe jak my za to przeżyjemy.  :p

Paula ok, to ja już nic nie mówię, że mi źle. Jak będzie dobrze to powiem, że jest ok. Więc mam doła do odwołania. ;)
 
Przepraszam ze zmienie temat ale sluchajcie kupilam perfumy na allegro i teraz wchodze na ta aukcje i pisze ze aukcja zostaala usunieta przez zespol allegro!!!!a ja wplacilam pieniadze !!!no meksyk!!!!
 
reklama
Ewela a kontaktowałaś sie ze sprzedającym???

Byłam w Albumiku:
Zdanka
przepiękne zdjęcia z wakacji :laugh: i Ewunia śliczniutka :laugh: najbardziej podobają mi sie zdjęcia rodzinne i Ewa w baseniku na plazy :laugh: ale wszytskie są super! :)

Karina no Gabrysia to jak zawsze taka słodka księżniczka :D śliczną masz córeczkę. I chyba macie ryby takie wielkie jak mój kuzyn, chyba że to nie Wasze?

Wanda, Joeey no niesamowite zdjęcia dziewczynek, ślicznie się razem bawiły :laugh:

Wiolus bardzo fajne zdjęcia i córcia śliczna :laugh: dobrze że macie nowy aparat to więcej nam Olę bedziesz pokazywała :)

Magdamaj zdjęcia Mai z pola golfowego czadowe :laugh:
 
Do góry