reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Beatko to super że męzuś wraca  :laugh:

Sorbuś to dobrze  :laugh:

no a ja może w końcu zabiorę sie porządnie za prace....wygońcie mnie stąd!!!!!  ;) ;D
 
Ewela zobacz czy dojda w ciagu 3 dni, jesli nie - zglos allegro  ;) nie chce Cie martwic ale wiekszosc perfum z allegro to podroby  :p

moja corka wlasnie wlazla na kanape i zrzucila powieszona na scianie kolumne  ::) szok...
Natalia nie chce zebys miala dola  :-[
 
Joeey tylko ja juz kupowalam od tej babki i ona naprawde ma orginalne!!!zreszta to byly na zamowienie!!!take ona jest sprawdzona!!zastanawiam sie tylko co jest grane!!napisalam do niej meila!!!wiec teraz bede czekac!!!
 
moje dziecko nie bawi sie samo w lozeczku  :p odrazu jest krzyk zeby je stamtad zabrac  ::) ech ja mam przeciez w domu lucyferka  :laugh:
Beatko to napewno sie cieszysz, ze juz wraca - takie powroty po dlugim czasie sa niesamowite - nie mozna sie oderwac od tej drugiej osoby i bedzie Ci maz pomagal przy Mikim - ale podziwiam Cie za dzielnosc, cale tyg sama z dzieckiem, ja wyrabiam 4 dni i czekam z utesknieniem na Artura zeby troche mnie odciazyl  :(
Karina super autko i telefonik rzeczywiscie sliczny  ;D
 
Ewela no ciekawa jestem co wyniknie, sama dzis ide z kolezanka na policje zeby zglosic wyludzenie, kupila na moje konto stroj kapielowy i nie dotarl, sprzedawca tlumaczy sie zaginieciem na poczcie i nie chce oddac kasy wiec liczymy chociaz na odszkodowanie z allegro  :(
Paula DO ROBOTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
O rany a ile tacy sprzedawcy maja np komentarzy ????????

Mnie się na szczeście nie zdarzyło jeszcze ale duzo kupuje to pewnie się zdarzy - tfu tfu oby nie :p
 
Do góry