reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Witam.
Karinko - fajnie, że też nie lubisz aventu - nie jestem sama.

Widze dziewczyny, że nieźle mnie zjechałyście ;D ;D ;D Nie lubię aventu i nigdy nie lubiłam, ale czy to powód, żeby człowieka (i kobietę też ;D ) od kłamczuch wyzwać ???

Sorbek - :p :p :p

Ana - powiedziałabym Ci, ale w cztery oczy.
 
reklama
Wandziek obiecuje ci ze dostaniesz po tym tylku i zjawie sie tam w tym Poznaniu!!!co ty gadasz ???ja tesknie za toba jak cie nie ma!!!wiesz o tym!!!!!!!!!!!!
 
wanda_23 pisze:
Sorbek - dopięłaś swego

Wanda
ale o co ci chodzi przecież ja żartowałam sobie co ty na bużki nie patrzysz to nie ja napisałam żę się zminiłaś - dlaczego zawsze mnie się czepiasz ja tylko o butelkę zaputałam i tyle odpowiedziałas i co o butelkę taka afera - Daj spokój juz i nie wyolbrzymiaj bo nie wiem co to miało znaczyć ale wcale się nie chce ciebie pozbyc jeśli to miałas na mysli
 
jsorbek pisze:
joeey pisze:
a co Wy sie Wandy czepiacie ??? to ja opiekowalam sie dziwuszkami i dalam Paulince butelke Aventu bo lubie ta firme :laugh:

ciiiiii ;) :laugh: :laugh: :laugh:
trzeci czy ja napisałm cos złego na ciebie

naprawdę mam wrażenie zę na siłe chcesz sie czepić mnie ale tym razem nie dam sie sprowokować - nic na ciebie złego nie napisałam - to były tylko żarty o czy świadczą buźki

kniec dla mnie tematu
 
reklama



u-f01.gif



 
Do góry