reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Czesc dziewczynki!!!!!

Widze ze tu wczoraj byly jakies smutki????A Wanda zmora jedna nie chce nam powiedziedziec gdzie jest Pamcia-trzeba wkoncu sie wybrac do tego Poznania i sprac jej ten chudy tylek!!!tylko musmy uwarzac zeby sobie rak nie poprzecinac na tych jej kosciach!!!!!!!!!!

Karinko fajne autko!!ja tez juz nie moge sie doczekac jak zrobie prawko bo Tomek obiecal mi ze zaraz jak zrobie to kupi mi Opla Vectre!!!!

Wiolus moge tylko napisac ze wspolczuje tych cholernych klotni!!!!]


Natalia dokladnie glowa do gory nie ma sie co smucic!!!!!w koncu samo przyszlo i samo pojdzie!!!mam nadzieje ze dzis juz lepiej!!!
 
Pewno Paula z kim jak z kim ale z toba zawsze!!tylko cholerka jasna ja musze pic gorzka i chyba zwymiotuje(Natalia mi kazala-dieta-hehheh)!!!A jesli chodzi o smutki to Natalia mia;la dolka i nie powiedziala nam czemu!!!
 
Natalia ja nie mieszkam w bloku więc nie wiem co to znaczy ale rzeczywiście niemiło ten facet postapił :(
tak mi jakoś przyszło teraz do głowy że chyba najrzyczliwszym miastem jakie widziałam jest czeska Praga :) tam ludzie naprawde są dla siebie mili i nawet obcym dają odczuć swoją gościnność :)

Steffi ja tez nie znałam Steva Irwina ale rzeczywiście śmierć okropna  :( szkoda....

Karina fajnie że kupiliście drugie autko :)

Agnes o 20 w pracy  :o to do której Ty pracujesz ???

Natalia jak dziś humorek? mam nadzieję że lepiej i chyba domyślam sie dlaczego Ci było smutno.... ::)

Ewela gorzka kawa beeee :p ciekawe jak długo wytrzymasz, ale swoją drogą można sie przyzwyczaić ::)

 

magdamaj pisze:
dobra - to ja zapodaje kawał o mężach:

jedna koleżanka do drugiej:
- słuchaj kochana ten mój mąż to istny skarb - nie lata po kolegach, nie skacze na piwko, nie chodzi z kolegami na kręgle, za babami sie nie ogląda, nawet na nie nie spojrzy!

- TAK? a od kiedy jest sparaliżowany???
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

dobre  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Hej bleee gorzka kawa musi byc wstretna ja tam lubie slodziutka 3czubate łyzeczki cukru z mleczkiem.

Hanka juz wstala znow przed siodma po cholere tak wczesnie i jeszcze w złym humorze!!terz siedzi na podłodze i jej sie troche poprawilo ;)

Natalia nie smuc sie,bo i nam bedzie smutno ::)

Chcialabym Hani wcisnac na noc jakies sztuczne mleko z kleikiem bo mi sie choera jedna budzi co 2 godziny.Ja juuz tak nie moge.I jeszcze sie budzi o 6tej.Akle o tym na jedzeniu


Ja ogladalm czesem steva Irwina niezly z niego byl wariat.Tyle razy udalo mu sie uciec przed tymi wezami krokodylami i tak do tej pory mial duzo szczescia,szkoda ze umarl :(


 
Do góry