reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Dobrze zę mieszkam na parterze a ostatnio balkon zrobiliśmy tzn obiliśmy sobie i juz nie ma jak wypaść z niego
 
reklama
Ja tez na parterze i mam siatke miedzy szczebelkami :)

Paula
- u nas goraco bardzo... słońce świeci od samego rana i grzeje cudnie - o 8 na krótkim rekawku szłam Wiktorka zaprowadzic...
Jeden minus - wieje strasznie :/
 
Dzieki za życzonka :) :)

Łóżeczka obniżane sa lepsze, ale mielismy juz to wiklinowe i zrezygnowalismy z zakupu szczebelkowego :p :)

U nas tez w miare słonecznie, ale wieje. W nocy strasznie lało i burza była ::)
 
a u Nas pada :( wiec zaczekam ze spacekiem az przestanie :p

Agnes wszystkiego najlepszego ! i zdrowka dla Weronisi !

kolezanka do mnie jedzie i po drodze ma kupic tescik to dam Wam dzis znac czy bede miala synusia ;)
 
Joeey czekamy z niecierpliwością na wieści.

Klucha hehe, co prawda to prawda. :laugh:

Agnes kup nose frida w aptece, bo gruszką to sobie możesz wiesz co. ;) To jest super urządzenie do wyciągania glutków! Nieraz Ingusia dusiła mi się i dzięki fridzie ją odetkałam.

No i wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. ;D

Karolina ale numer! A przynajmniej macie zabezpieczony balkon na wypadek, gdyby Misia chciała się przewietrzyć?
 
Beatko, Agnes.kol - i ode mnie przyjmijcie najlepsze życzenia. Niech Wam dobrze w życiu bedzie i aby każdy następny dzien był lepszy od poprzedniego. :)
 
Hej Dziewczynki!

Nie nadrabialam, tylko przeczytalam kilka postow i cos slysze, ze joeey sie szykuje na chlopczyka!!! Trzymam kciuki!!! ;D ;D ;D

My jutro wybywamy na 5 dniowe wakacje i juz mam dosc pakowania wiec zrobilam sobie przerwe. :p :p
 
reklama
Do góry