reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hejka :)
na poczatek
BEATKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SPEŁANIENIA MARZEŃ, ZDRÓWKA I WSZYSTKIEGO CO SOBIE ZAMARZYSZ  :D :D :D
Ja tez w sobote obchodziłam urodzinki, ćwierć wieku juz za mną ;) ale nie żebym sie przypominała ;D ;D ;D ;D

Dziewczyny jaką miałam cięzko noc, mała ma katar na całego i ak ok 23 obudziła mi sie z płaczem, nic niepomogało ::) katar ja dusił i sie strasznie denerwowała, tak mi sie rozżaliła, że niemogłam jej uspokoić, tak się zanosiła, że mi zwymiotowała ::) musiałam gruszka jej ściagać z noska i posmarowalam mąścią majerankową. Uspokoiła się troszke to połozyłam ja koło siebie i tak czuwałam całą noc. A dzis z rana mame wysłałam to apteki i kupiła jej krople na katar, homeoepatyczne nazwy niepodam, bo zawiła troszkę ;) teraz spi bidlka moja :( :-[

Wogóle chciałam wam napisac, że mojemy Damianowi mała wypadła z łóżeczka :-[ :( Poszedł na chwilke zobaczyc do drzwi i wracając usłyszał płacz, a mała leżała za łóżeczkiem :-[ :-[Popłakała troszke, ale naszczęście nic jej sie niestało, nawet guza niemiała. Jak mi to opowiedział to aż mysleć niechciałam co mogłoby sie stać gdyby niefortunnie upadła :-[ :( Teraz zamontowalismy jej dodatkowo wyzszą barierkę zrobioną z palika ;)

joeey czyzby kolejny dzidziuś ;) :D czekam na relacje ;)
Nathalie niepowiem ci w jakim stylu urządzimy mieszkanko, bo sama nie wiem, w takim zwyczajnym ;D ;D Narazie kombinuje nad łazienką ;) Zreszta za duzo niewymyslę, bo niemamy kasy, wszystkie pieniądze, które odłozone były na mieszkanie musimy temy dupkowi zapłacić :mad: :mad:

ide czytac dalej ;)
 
reklama
Beatko - 1000 lat i jeden dzień gratis!!!

Klucha - no MUSISZ mówić, że gust ma fantastyczny!!!

Magduś - ja Miśkę wyciągam zawsze chociaż na krótki spacerek, nawet w deszcz. Poprostu dobrze ją zabezpieczam i  tyle, faktycznie, tak jak u Kluchy, moja córuśka nigdy nie chorowała, nawet jak my zdychaliśmy w łóżkach - ona dzielnie brykała i chichrała się aż nam głowy pulsowały!! Ja uważam, że nie ma przeciwskazń do spacerku - np. dziś czekamy aż Gabrysia się wyśpi i mykamy na spacerek!

Jeśli chodzi o gust mojego męża to też MUSZĘ mówić, że ma genialne wyczucie, ale mam to samo, co wy!!!

Agnes - Boże współczuję, jednak nasze dzieci są nieprzewidywalne!!

NO JESTEM W SZOKU - BYŁA CHWILA CISZY I WYDAŁO MI SIĘ TO PODEJRZANE, ZACZĘŁAM SZUKAĆ MISI I NIE MOGŁAM JEJ ZNALEŹĆ - NAMIERZYŁAM JĄ NA BALKONIE!! NO ZAWAŁ NORMALNIE!!
 
jsorbek my mamy takie łóżeczko wiklinowane i nieda sie obnizyć,jest jedna wysokość, jak wstanie to barierkę ma na poziomie brzuszka :-[ Nie wiem jak wypadła, pewnie wychyliła się za smoczkiem, bo lubi go wypluwac pio za łóżeczko i wypadła :( :( Teraz jak jej zamontowalismy ten palik to siega jej do prawie paszek, także juz nic takiego mam nadzieje niebędzie miało miejsca :( :(
 
Agnes o rany , jak to sie stało? właśnie mieliście obniżone na sam dół? bo my już dawno Kacperkowi obnizylismy jak tylko zaczął wstawać....biedna Weronisia :( dobrze że jej sie nic nie stało.

a tak poza tym to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO AGNES!!!!  :-* :-* :-*

i dużo zdrówka dla Weronisi, zeby katar szybko zniknął! wiem co to znaczy bo Kacperek też niedawno miał katar  ::)
 
ziemzia pisze:
NO JESTEM W SZOKU - BYŁA CHWILA CISZY I WYDAŁO MI SIĘ TO PODEJRZANE, ZACZĘŁAM SZUKAĆ MISI I NIE MOGŁAM JEJ ZNALEŹĆ - NAMIERZYŁAM JĄ NA BALKONIE!! NO ZAWAŁ NORMALNIE!!

Tak, jest, cisza zawsze najbardziej podejrzana.
Paulinka narazie nauczyła się raczkować i juz się zaczęło wyjmowanie wszystkiego z półek, szafek itp - także na razie jest głośna ;D

Agnes
- no to życzonka najlepsze z okazji podeszłego wieku ;D ;D ;D 25 lat jednak brzmi lepiej niz cwierc wieku :)
 
Maja jak zobaczy coś nowego czy cos ja zainteresuje to zawsze mówi OOOOO i jak słysze OOOOO tzn żę coś kombinuje :p
 
reklama
Agnes to jednak lepsze są te tradycyjne łóżeczka nie trzeba potem kombinować  ::)

Ziemzia to Tobie tak gorąco ze balkon otwarty??? TEŻ BYM ZAMARŁA  ::)
 
Do góry