reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
O dzieki! Mam nadzieje, ze odpoczniemy. Lecimy na polnoc - do Queensland - okolo 1200km. Juz tam powinno byc troche cieplej. Mamy hotel przy samej plazy, jakuzi w pokoju, wiec mam nadzieje ze wypoczniemy! :D :D Juz sie nie moge doczekac! Tylko bagazy sie mnozy i mnozy. ::) Oczywiscie najwiecej rzeczy jest Atka! :D
 
Pati - ale Wam fajnie :) Super. Jeszcze raz udanego wypoczynku zycze :) Smiesznie brzmi: jedziemy na polnoc, tam powinno byc cieplej ;D ;D ;D
 
Beatka i Agnes najszczersze zyczenia i buziaczki ode mnie i Stasia :) :) :)

Pati milego wypoczynku

Paula najgorsze za Toba, teraz musisz sobie dobrze zagospodarowav czas dla Kacpra i bedzie git.

Wandzioch nie badz zyla i powiedz :) :) :)

Joeey mysl pozytywnie, a co ma byc to i tak bedzie :) jestes kotek co zawsze na cztery lapki spada to sobie poradzisz ;D co tam, wszystko da sie pogodzic najwyzej Adula bedzie miala przystojnego braciszka i za jednym zamachem ich odchowasz, jak ja ;D zalozymy kolko wsparcia, taka jak Pati Mothers group ;D ;)
 
Paula - no wlasnie my nigdy w takie luksusy nie jezdzimy, a teraz stwierdzilam, ze wole pojechac na krocej ale za to wlasnie w luksusie. :D
 
Pati zycze Ci wspanialego wypoczynku w luksusach ;D wieczory w jacuzzi i z winkiem ach.... ;D

Ana no staram sie myslec chodz mam sprzeczne emocje od skrajnosci w skrajnosc, ale juz nawet obliczylam, ze rodzilabym koncowka kwietnia ;D

dam Wam znac jak tylko zrobie tescik - bedziecie wiedzialy pierwsze od Artka ;) :laugh:
 
Wracam z albumiku, powklejalam zdjecia z wczorajszego grilla.

Ana sliczny brzusio!!! No i Ty wygladasz na taka szczesliwa i zadowolona! Az milo popatrzec! :D Ach no i Stasiek wykapana babcia!
 
Pati to super! jeszcze raz życzę udanego wypoczynku i romantycznych wieczorów :laugh: :laugh: :laugh:

Ana no jak wracam z pracy to mam czas tylko dla Kacperka :) w piątek jak wróciłam to nie odstępował mnie na krok :)
 
reklama
kurcze gdzie mój post ??????

to jeszcze raz

Pati udanego wyjazdu ;D

joeeyszybko rób ten teścik bo umrę z ciekawości
 
Do góry