reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Witajcie po weekendzie :)

Beatko - wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz pociechy z Mikołajka zyczę JA :) ;D ;D ;D

Joeey - no trzymam kciuki, żeby @ jednak się pojawiła... Już lepiej po studiach drugie :) Idzie się wykończyć z dwójką maluszków - zreszta sama wiesz, jak siedziałaś z Adą i Pauliną. Ale jakby jednak pokazały się dwie kreseczki, to będę trzymać kciuki za braciszka ;D ;D ;D

Natalka
- ładne historie z tymi uczniami :) A imie Twoje najpiękniejsze jest !! A z tą Tiną to niezłe - jak tak można sobie zdrabniać śmiesznie :)

Ok. Wysyłam posta, bo Paubila siedzi pod biurkiem, wiec zaraz może sobie wyłączyć kompa.
 
reklama
Klucha  :laugh: skąd ja to znam! My też urządzaliśmy pokój idąc na kompromis i efekt jest taki, że ani mi ani Tomkowi się nie podoba.  :laugh: Zazwyczaj jest tak, że jak mi zaufa i da mi się wykazać to mu się podoba mimo, że wcześniej miał wątpliwości, natomiast Tomek nie potrafi dobierać kolorystycznie rzeczy - efekt: niebieska kanapa i czerwona wykładzina w dużym pokoju.  ::)  Teraz mu nie pozwolę się wtrącać w urządzanie mieszkania.  ;)
 
no dziewczyny widze że Wasi mężowie pomysłowi :) mój Paweł tez taki jest :) zawsze coś wymyśli żeby coś zrobić i do tego umie prawie wszystko sam zrobić a gust tez ma dobry :) czasami nawet lepeij coś ode mnie pomyśli, dobierze :)

Natalia znalazłaś opiekunkę???

Joeey jesteś w ciąży ???????
 
Natalia, to u nas to samo. wg mnie Bartek jest kiepski w doborze kolorów :D, Natomiast muszę go pochwalić, ze szafę w garderobie zrobił sam i bardzo fajnie mu wyszła. Wiec ustaliliśmy, że następnym razem ja wybieram kolory, a on je tylko akceptuje, a ja nie wtrącam się w techniczne rozwiązania.
 
reklama
Do góry