reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Natalii o Natalii sliczna piosenka Rynkowskiego dla żony niezyjącej


Ale mi się przypomniało :p mam lekka fazę wybaczcie 8) 8) 8)

Joeey nie nabroiłam tylko tak jakos ;) :-[ :-[ :-[
 
reklama
Karina jak tylko polatam z aparatem i wszystko obfotografuję. a tak ogólnie, to mamy mieszkanie urządzone w stylu nowoczesnym - minimalistycznym (stosunkowo mało mebli, mało ozdób).   oczywiście pokój Kamilki jest bardzo kolorowy i wesoły.
 
Dobra idę spac żęby znowu coś nie namieszać ;) :laugh: :laugh: :laugh:

bo kiełbie mi sie we łbie :-[ :-[ :-[ :-[
 
a i jeszcze muszę zdać relację z nowych umiejętności Kamilki: robi "tani tani" (czyli tańczy jak usłyszy muzykę), pokazuje jak się wącha kwiatki (czyli robi głęboki wdech i głośny wydech), no i zauważyła do czego służy grzebień (próbuje czesać moją grzywkę, co chwilami jest dla mnie niezbyt bezpieczne ;D)


i mamy na wierzchu już 2 ząbalki. bez bólu i najmniejszego marudzenia :)
 
Karinko miło Cię znowu widzieć i cieszę się, że jest dobrze. Życzę Wam, żeby było coraz lepiej. Troszkę to trudne, gdy mieliscie taką długą przerwę w "pożyciu małżeńskim". Mamy to samo z Tomkiem. W końcu 2 lata mieszkaliśmy osobno i musimy teraz dotrzeć się na nowo. Niestety trzeba w niktórych sprawach iść na kompromis i jeszcze bardziej niestety odpuścić czasem.  ;)

Agnes cieszę się razem z Wami. Życzę powodzenia w urządzaniu.  ;D A może nam zdradzisz jak mniej więcej chcecie urządzić mieszkanko? Jakie kolorki? W jakim stylu?

Sorbuś z moim imieniem to jest tak, że nigdy go nie lubiłam.  :-[ Wszystko przez zezowatą i szczerbatą Kukulską w różowym dresiku z króliczkiem.... dzieci mnie przezywały Kukulska a dorośli Natka szczerbatka itp.  :mad: Moi rodzice, cała rodzina zresztą też, nauczyciele, przyjaciele, znajomi zawsze mówili na mnie Tina (to zdrobnienie od Natalii: Natalia - Natalinka - Natinka - Tinka/Tina) i dopiero 9 lat temu kiedy poznałam Tomka wszyscy (oprócz starych znajomych i rodziny) zaczęli do mnie mówić Natalia. Tomkowi nie podobało się imię Tina, stwierdził, że połowa psów się tak nazywa i że u niego w kiblu zawsze "Tina" leży  :laugh: :laugh: :laugh: za to Natalia bardzo mu się podobało.   Śmiesznie było na początku, bo nie reagowałam jak mnie wołał, hehe.  ::) Teraz już się przyzwyczaiłam do Natalii, chociaż jakiś czas temu znowu byłam zła na swoje imię kiedy z kolei Oreiro była popularna i tak zostałam ochrzczona przez uczniów w szkole.  :mad: A niecierpię tej laski po prostu.
 
reklama
Gocha ja też poproszę o zdjątka mieszkania.  ;D Ciekawośc mnie zżera.

Gratulacacje dla Kamilki! Ma dziewuszka talent. Miki Beatki też fajnie tańczy. Stoi w łóżeczku i ugina nóżki, rusza dupka i macha główką.  :laugh: :laugh: :laugh:

Ana oprócz Natalii Tomek czasem nazywa mnie kotkiem. Kiedyś miał szerszy zasób epitetów, ale mu przeszło.  :-[  ;)
 
Do góry