reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Martusia mamy to samo z przebudzaniem się w nocy, tylko, że kilka razy a nie raz.  :-[ I to już od jakichś 2 miesięcy. Najpierw to była wina upałów, potem zębów a teraz nie mamy pomysłu na co to zwalić.  ;) Ja już się przyzwyczaiłam.  ::)

Anetko u nas tak jest przy ząbkach (jak u Misi) ale też jak Inga własnie robi lub zamierza robić kupkę.

koniec odpisywania.  :p

Teraz co u nas.

1. Teściowie poejechali. HURRRRAAAAA!!!  ;D ;D ;D

2. Tomek poszedł z kolegą na piwco. Pozwoliłam mu, bo kolega Niemiec to sobie Tomek podszkoli angielski. Czego się nie robi dla nauki, nie?  ;D No i na forum mogę spokojnie posiedzieć.  ::) Same plusy, he he.

3. Ingusia ładnie raczkuje, choć na razie to bardziej przypomina czołganie się postrzelonego żołnierza niż raczkowanie. Zdarza jej się zrobić kilka ładnych "raczków" ale potem się psuje. Musimy jeszcze poćwiczyć. Dziś Ingusia zrobiła kolejny postęp a mianowicie sanęła 3 razy przy kanapie u cioci Beatki.  ;D Moja córcia zdolna.  ;D

4. nareszcie udało mi się skłonić mojego męża na poważną rozmowę dotyczącą castingu na nianię.  ;) (czego się nie robi, żeby móc pójśc na piwo z kolegą  ;) ) i mamy opracowany plan przesłuchania.  ;)

A w ogóle tak na marginesie to strasznie niepoważne niektóre babki są. Wyraźnie w ogłoszeniu napisałam, że potrzebuję niani od 15.00-17.00 od pon. do piątku i zgłosiło mi się chyba z 5 kandydatek, z czego 3 po wstępnych rozmowach stwierdziły, że albo chcą pracować więcej, albo nie pasują im godziny itp itd. No i jak taka kobieta ma wyglądac poważnie w oczach mamy-pracodawczyni? Już się wkurzyłam i napisałam maila do takiej jednej z moją opinią na temat takich zachowań. Ciekawe czy i co odpisze.  ::)

Fak, długi mi ten post wyszedł. Ciekawe czy go ktoś przeczyta... :p
 
reklama
Natalia jak zwykle ja ;) :laugh: :laugh: :laugh:

No nianie faktycznie niepoważne w ogóle :mad: :mad: :mad:

a o teściach to juz z opisu gg wiedziała że pojechali :laugh: :laugh: :laugh:
 
a i Maja tez raczkuje narazie jak by miała jedna noge kulawą ;) :laugh: :laugh: :laugh: ale tam gdzie chce juz dolezie
czyt. Kabelki i tego typu przedmioty :p
 
ja przexzytalam ;)

Steffi buzka ogromna z okazji rocznicy, nic sie nie martw - ja tez zapomnialam, na szczescie maz pilnowal daty ;D

z tym spaniem to nie do konca tak - Slawek spi w duzym pokoju wyeksmitowany, a ja ze Stasiem w sypialni, jak dzidzka sie urodzi to ja bede z malenstwem w jednym lozku, zebym z latwoscia mogla karmic a Slawek przejmie Stasia, a jak dzidzia lub dzidz bedzie miec miec roczek to beda mieli razem pokoik. A odzwyczajania sie nie boje - dziecko potem jest juz bardziej samodzielne, zreszta nie przesadzaone, ze tak juz bedzie zawsze, na razie jest wygodniej, i zniknely wlasnie nocne przebudzania, o ktorych pisze Nati, a ktore daly nam w kosc, praktycznie co godzinke czasem, teraz jak reka odjal, wydaje mi sie , ze jest to okres laknienia bliskiego kontaktu z mama lub tata w nocy i potzreba bezpieczenstwa, bo czym to tlumaczyc??? - zeby to swoja droga, a niegrzecznosc w dzien ;D to przynajmniej noce blogie. No chyba ze przeklete lozeczko stoi na zyle wodnej?? ;D
 
otoz to ;D dokoplam sie w literaturze, ze to nie trwa dlugo, wlasnie tak na przelomie 8-9/10 mc, cos jak z tym lekiem separacyjnym, warto sie wyspac a i maluszek spokojniejszy w nocy, ja widze po Stasku, jemu chyba wystraczy, ze jestem obok i moze mnie zlapac raczka. Polecam ten patent, chocby na krotko ;D
 
reklama
Natalia - Misia zaprasza Ingę na kolejne szkolenia ;D A jeśli chodzi o pchacza to nie widziałaś go bo przyszedł po waszym wyjeździe, w albumie dzieciowym jest jesdna fotka, na której Miśka na nim siedzi - naprawdę świetna sprawa, moja córuchna go ubóstwia - polecamy obie!!
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,4887.3390.html - tu masz kobieto, puchu marny linka do strony z tym zdjęciem! Jak mogłaś nie zauważyć mojej gwiazdy na nowym wechikule, wstyd, tfu!!!
 
Do góry