reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Dziewczynki!

Nadrobilam po lebkach przyznaje. Rozmowe mam dzis - za 3h i zaraz musze sie zaczac zbierac. Dzieki za kciuki! :laugh: Noga wydaje sie lepsza, ale nie chce ryzykowac obcasow. Trudno! Zdrowie wazniejsze, jak sie beda czepiac to im wytlumacze. Jak to mnie kolezanka pocieszyla, skosni chodza na rozmowy w platikowaych butach albo japonkach i tez dobrze, to martenow nie powinni sie czepiac! Tylko cholera ze takie zolte! No ale sa w najlepszym stanie, bo uwielbiam zolty wiec je baardzo oszczedzalam. O mam jeszcze buty gorskie w dobrym stanie, ale to juz raczej martensy lepsze, nawet zoltej! :D :D Musze przyznac, ze nie jestem dobra w kupowaniu ubran i butow. Z reguly cos nosze, nosze az calkiem zuzyje albo wyrosne i dopiero potem kupuje nowe. :p Chyba jestem antystereotypem kobiety! :laugh: :laugh:

Sie rozgadalam, a zbierac sie musze! Dam znac jak bede juz po.

Natalia - he he ale jak to tak spac, kiedy JA PYTAM!! ;D ;D Co z tego ze to srodek nocy! ;D ;D Niby pamietam, ze spicie, ale chyba jakos nie bardzo... :laugh: :laugh:
 
Witam....

Pati czekamy na wiesci!!!!

Mialam wam napisac co moja zdolna tesiowa zrobila jak bylam na prawku!a wiec miala dac malemu banana!!!stwiersdzila ze rozgniecie go plastikowa lyzeczka Szymka-efekt-zlamana lyzeczka!!!zero szrych komorek!!!i zadowolona sie jeszcze smiala!!!niech kupi lyzeczke!!!!!!!

co do chodzika pchacza to wydaje mi sie to swietna sprawa i zastanawiam sie nad jego kupnem!!!chyba mnie przekonalyscie!!!!

acha-mamy drugiego zabka!!!!!!!!!!
 
Pije kawkę kto się dołączy ??

Ja miałam kupić pchacza ale zrezygnowałam bo to kolejna zabawka na chwilke - przynajmniej u nas - tak jak oean - chociaz nie załuje że go kupiłam bo juz sprzedałam ;D ;D ;D - leżał w kącie i tyle
Ale tez jest inny powód brak dywanu :p i obawa przed rozwalonymi meblami i sprzetem :pmoze się mylę ale chyba nie będe kupowac chyba że mnie przekonacie :p Nie żartuje - raczej nie kupuję
 
reklama
Sorbuś , ja popijam kawke, ale zaraz się zbieram, bo zaraz na spacer idziemy, a poza tym to u nas ocean robi za pchacza ;D
 
Do góry