reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Ja jestem :) Kuba uciął sobie drzemeczkę :)

(h)anka - jak uczyłam Kubę schodzenia??? zaczęłam mniej więcej wtedy kiedy już raczkował... jak tylko zbliżał się do krawędzi łóżka od razu odwracałam go pupą w kierunku zejścia.... czasami zostawiałam mu stópki poza łóżkiem.... kilka razy go nie przekręciłam i oczywiście w odpowiednim momencie złapałam ale wyraźnie mu się nie podobało pikowanie głową w dół więc raczej jak już się zbliżał do krawędzi to zaczynał płakać bo nie wiedział jak ma sobie poradzić.... dzisiaj prowokowałam kilka takich sytuacji żeby sprawdzić czy już zaskoczył i żeczywiście kuma o co chodzi :) jak ma dużą powierzchnię żeby się swobodnie obkręcić to wtedy ładnie schodzi tyłem a jak nie bardzo wie jak to zaczyna bujać się i płakać
 
no i nie zdążyłam umyć głowy ::) za to wstawiłam drugie pranie :)

Steffi ślicznie nauczyłaś Kubusia schodzić, ja tez musze to koniecznie zrobić a raczej zmotywować Pawła bo on teraz bedzie z Kacperkiem w domu :)

a teściowa the best ;D ;D ;D

dostałam dziś @ buuuu :( i to na sam powrót do pracy :( ale przynajmniej nareszcie zaczne brać nowe tabletki anty :)
 
Magdamaj śliczne zdjęcia z nad morza  :D ....ech można sobie pomarzyć....Twoja córcia to taki mały pultasek ;) nie obraź sie napisałam to w dobrej wierze :) Maja ślicznie wygląda w tym kapelusiku :) a gdzie byliście nad morzem?

Zdanka pokaż nam Wasze zdjęcia z wakacji! ;D

 
Poszła sobie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Steffi alez cudny ten link ;D o tesciowej >:D

Dobry do chodzenia jest rowniez wozek do karmienia :) Ale sie rymnelo:). Moj maly staje przy nim i popycha je- krzeslo jest na kolkach wiec jedzie a maly za nim tup tup tup tupta sobie.

Tesciowa wrecz nie moze wyjsc z podziwu jaki zdolny tej jej wnuk ;)
 
Dziękujemy za miłe uwagi o zdjeciach :)
za pultaska sie nie obrazam bo to najszczersza prawda - my to wogole jestesmy Rodzina Grubansów ;D ;D ;D ;D

a bylismy kolo jaroslawca - wiocha sie nazywa WICI
i jest extra bo plaze pol-pelne zadnych tlumow pelen komfort i wogole
dlaludzi z dzieckami suuper


 
reklama
Do góry