reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hej Dziewczynki!

Dzieki za zainteresowanie! :laugh:

Wlasnie wrocilam i.... zostalam kangurem! :D :D Jeszcze nieoficjalnie, bo musze zlozyc uroczysta przysiege, na uroczystym wreczaniu obywatelstw, ale gosc powiedzial, ze mi z miejsca akceptuje podanie. :D Nie bylo tak strasznie. Pytal o moje obowiazki i przywileje jako obywatela i tak sobie tez luzno pogadalismy o moich zdjeciach i o dzidziusiu. :D Przyznam, ze sie jakos dziwnie czuje. Dotychczas myslalam, ze to tylko papierek, ktory ma mi pomoc mieszkac w tym kraju, teraz widze, ze to jednak troche wiecej. Gdybym musiala pozbyc sie polskiego obywatelstwa, zeby dostac tutejsze, to bym na to nie poszla.

Kostka znacznie lepiej! W koncu okazalo sie, ze dzis jest cieplutko (w koncu pierwszy dzien wiosny!) poszlam na obcasach, poczym sie przebralam w sandaly. :D

Ewela gratuluje zabka! :D
 
Sorbuś, widzisz jak się staram, zeby Cię dogonic, jeden post = jedno zdanie ;D

zmykam, bo Ziemzia bedzie na mnie czekać.... wczoraj zmokła przeze mnie niestety
 
reklama
Klucha no widze widzę ;D ;D ;D ;D ;) :laugh: :laugh: :laugh:

My też zaraz idziemy na spacerek tzn nie tak zaraz ale wreszcieświeci słońce :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry