reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Paula teraz w ogóle nie widze napisu :p tak miało byc ???

No Maja sliczna jak wszystkie Maje ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Steffi
dobra ta teściowa ;D
 
Ufff, nadrobiłam w końcu. :p

Odpowiadam na raty korzystając z notatek. ;)

Paaricia 3mam kciuki za Twoją rozmowę, niech Ci żółte martensy szczęście przyniosą. ;D A nóżka niech szybciutko wraca do zdrowia. A tak w ogóle to strasznie mnie rozbawiło, że o 1.22 piszesz, że Cię noga boli i musisz iść do lekarza a o 5.48 już jesteś po lekarzu, a najbardziej w sumie mnie rozbawiło, że w tym czasie liczyłaś na to, że któraś z nas Ci odpowie co to może być, he he he. :laugh: :laugh: :laugh: My niestety smacznie chrapałyśmy w tym czasie. :laugh:

Moskitku pozdrów Martulę i Nadusię. :-[ :-[ :-[ A co się dzieje???

Paula kurcze, szkoda, że Wam nie wyszło... Może spróbujcie jeszcze raz, w końcu im później przeniesiecie Kacperka do drugiego pokoju tym trudniej Wam i jemu będzie. :-[ A tak na marginesie to po co Ci tabletki anty skoro Kacperek śpi z Wami w pokoju? >:D ;) ;) ;)

I współczuję Ci baaaardzo powrotu do pracy. :-[ Łączmy się w bólu... ja też wracam niedługo, chociaż ja to bedę w domu cały czas.

cdn
 
to zglaszam swoja zmodyfikowana na czas ciazy - Nie jem po 19

zasada nr 2. - cukier i slodycze nie istnieja
zasada nr 3. - bialego chleba (a i razowca w nadmiarze) tez nie mozna nigdzie kupic ;D
 
Sorbuś zgadzam się z Ziemzią - może jeśli już zmieniamy to po prostu na PIELĘGNACJĘ. Wtedy nie bedziemy musiały zmieniać ciągle tytułu. ;)

AśkaW współczucia z okazji przyjazdu teściowej. Dobrze, że już pojechała, moja była kilka dni. :-[ Też już pojechała. ;D

Hanka super pomysł ze żłobkiem. Nie weim czy nawet nie wolałabym oddać dziecka do takiego żłobka domowego niż zatrudnić nianię, bo wtedy dziecko ma kontakt z innymi dziećmi. :) Fakt, że 700 to kupa forsy, ale jak na stolicę to jest całkiem ok. Czekam na wrażenia. Bardzo jestem ciekawa jak ten żłobek spodoba się Tobie i Agatce.

Ana Paula ma rację - to rozwiązanie jest dobre tylko na chwilkę. W końcu nie bedziesz ze Staśkiem spała zawsze, a potem będzie go trudno odzwyczaić, poza tym pamiętaj, że niedługo to on się Wam do łóżka nie zmieści, bo przerwę między Tobą a Twoim mężem zajmie Twój brzuszek. ;) :laugh:

cdn. ::)
 
ja polecam pieczywo maca - bardzo dobre i z tych dozwolonych w czasie diety - jak bede tak dluzej sie obzerala jak teraz to za kilka m-cy bede wielorybem ::) tlumacze to sobie nadchodzacym okresem ale on jakos nadejsc nie moze :p takze nie wiem czy do Ciebie nie dolacze Ana ;)
Wandzik moze potwierdzic moj niepohamowany apetyt - jadlam rowno z Pawlem czyli duzo ;D a Wanda to nic prawie nie je - chudzinka z niej - nawet sniadanie ubogie :o ja zjadlam 5 kromek, a ona dla porownania niecale 2 :p
 
Hmmm... nikogo tu nie ma? Jak zwykle jak ja mam czas to tu pustki... Buuu... :-[ No nic, piszę dalej...

Steffi niezłe z tą rocznicą! :laugh: Wszystkiego najlepszego!!! A która to?
Gratuluję Kubusiowi nabycia nowej umiejętności schodzenia z łóżka. Super! Niedługo też będę musiała Ingui zrobić taki trening.

Magdamaj zdolna ta Twoja córcia, nie ma co. Uważaj tylko, żeby Ci kiedyś na 0 700 ... nie zadzwoniła, albo do Chin, bo się nie wypłacisz do końca życia. :laugh: Co do psa to nasza Szelma też ucieka przed Ingusią, szczególnie od wczoraj, kiedy to Ingusia nauczyła się raczkować i ciągle przychodzi do pieska robić jej nową fryzurkę. ::)

Ziemzia gratulacje dla Miśki postepów. Zuch dziewczynka! Dawaj zdjęcie pchacza na "zakupach" czy ja go widziałam live? Nie pamiętam... :p No i przy tej okazji pragnę podziękowac trenerce Misi za wprowadzenie Ingi w arkany raczkowania, bo to dzięki Misi własnie Inga tak poszła do przodu. ;D

cdn
 
Joeey bede zaszczycona ;D ;D ;D babo kochana :laugh:

co do chleba to ja jestem z tych, ktorych chleb zabija ;D od tego tyje najbardziej zaraz po slodkosciach, wiec pa pa

a czy z Wandzi chudzinka to nie potwierdze, ja ja znam z czasow wielorybka ;D :p
 
Natalia ja czytam cały czas

To możę zróbmy pielęgnacje - Paula jak jeszce ktos poprze to możęsz napisać do Aletki :p :) :) :)

 
reklama
Do góry