reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Natalka bardzo szeroko sie do ciebie usmiecham bojuz sie dowiedzialam ze znasz angielski!!!jak bedziesz miec chwilke to prosze odezwij sie do mnie!!!!moj numer gg to 7456666!!!inne kolezakni wladajace tymze jezykiem tez bardzo prosze o kontakt!
 
Chcę się zapisać na kurs prawa jazdy. Zaczynałabym 16 września. Zajęcia w weekendy od 10.00 do 13.00. MAm nadzieję, że tatuś by sobie poradził z Gabcią.
 
Zdanka witaj po urlopiku!  ;D Stęskniłyśmy się już za Tobą.

Wioluś już mi słów brakuje  :-[ :-[ :-[

Justyna zapraszamy do pogawędki.  :)

Paula cieszę sie, że z Kacperkiem już lepiej. Buziaczki od cioci.  :-*

Klucha zatrudnij Ziemzię do opieki nad Gabą. Ona coś wspominała, że chce się opiekować jakimś bobaskiem.  ;)

Ewela biedny Szymuś, niech szybciutko wraca do zdrowia.

U nas też pogoda do bani. Teściowie na szczęście poszli połazic po sklepach. Ja już szału dostaję. Jestem zazdrosna o Ingusię jak diabli, najgorsze, że ona lubi bardzo babcię i chętnie do niej idzie. A ja k... dostaję jak chcę małą wziąć od teściowej a ta ją trzyma i trzyma i oddać nie chce a ja czekam jak debilka z wyciągniętymi rękami.  :mad: Dziś rano uśpiła Ingusię, a to przecież mamusia usypia zawsze  :-[ a jak się obudziła to ta się zerwała na równe nogi i chciała do niej iść, ale jej nie pozwoliłam. No kurcze, to przecież mamusia zawsze chodzi do Ingusi jak się obudzi.  :-[ Ja wiem, że to nic strasznego to co robi moja teściowa, ale ja jestem tak strasznie zazdrosna...  :-[ Nie umiem sobie z tym poradzić...  :-[ Wydaje mi się, że tym co robi (wyręcza mnie w podstawowych obowiązkach) próbuje zając moje miejsce, choćby na te kilka dni. Nawet się czasem potrafi pomylić i mówi o sobie "mamusia".  :mad:
 
Ewela jestem na gg, zaczepiam Cię, ale się nie odzywasz. Jakby mnie nie było to możesz uderzyć do Anetki Bartyś albo Gochny. Pominęłam kogoś? ::)

Sorbuś zdjęcia ślubne wstawię especially for you jeszcze raz, jak tylko uda mi się uruchomić skaner. ;)
 
Natalia thank you verrrrrrrryyyyyyyyy much :-* :-* :-*

Ewelko narazie to nic pewnego jak wypali to ci napiszę 8)

Zdanka - zapomniałam cie przywitac :-[ :-[ :-[ :-[

Natalia
ja zazwyczaj też staram się byc na 1 miejscu ale jakos o babcię nie jestem zazdrposna chociaz rywaizujemy z moja matką o wszystko

Byłam do momentu aż Maja jak cos sobie zrobiła nie pamietam juz co, płakała bardzo i ani u teściowej nie chciała byc, ani u mojej mamy tylko do mnie łapki wyciągała ;D ;D ;D

To mi przeszło , tak na codzien jak je widzi to sie xchce do nich zapalić
 
reklama
Do góry