reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
a mnie wczoraj taki nerw pod wieczór złapał że chodziłam jak bomba po domu..... bo nie dośc że Kuba przez prawie cały dzień dawał czadu (zmówili się z Majką napewno) to jeszcze jak przyjechał Tomek to zamiast się dzieckiem zająć żebym mogła spokojnie coś porobić w domu to on sobie wziął go na kolana i gazetkę zaczął czytać... Kuba się darł i wił jak piskorz bo mu to nie pasowało... efekt: rozlana herbata na moich dokumentach...myślałam że ich obu "uduszę"..... jeszcze na dodatek coś się z prądem dzieje i co jakiś czas mi się komp wyłącza.. jakiejś jednej fazy nie ma czy cóś... grrrrrrr
 
No Steffi nie zazdroszcze

Bartek się zajał trochę ale i tak nie odpoczełam wcale bo zaraz miął dość. Zdążyłam posprzatać trochę

bo teraz jak Maja raczkuje to wszystko ściaga i dzwi musilismy wynieść bo ostatnio szyba nam pekła i bałam się żeby na głowe jej nie spadła

ło matko kiedy tenasze dziecio dpuszczą
 
Wkleilam wlasnie jeszcze pare zdjec z nad morza wiec mozecie sobie poogladac!!!!

Sorbus ledwo dzieciaczki zaczely a ty juz chcesz zeby odpuszczaly...hehheheh....dobre!
 
Witajcie

Ja tylko chciałam sie przywitać, bo zaplanowałam sobie dziś generalne sprzątanie ::)
więc nie piszcie za dużo ;)
w piatek wracam do pracy więc nie bede miała kiedy posprzątać a w sobote pewnie nie bedzie mi sie chciało i moze wybierzemy sie na grzyby a jutro Pawła nie ma więc też nici ze sprzatania.

U nas pogoda okropna, pada deszcz :( u Was pewnei podobnie więc pewnie na bb bedziecie siedziały :)

Życzę miłego dnia mimo wszystko a Asi i Steffi żeby dzieciaczki dziś grzeczniejsze były :)

Papa
 
dzień dobry

Sorbuś, jak ja mam Cię dogonić jak Ty post za postem wysyłasz? Majce gratulujemy nawej umiejętności.

miłego dnia
 
reklama
a i jeszcze dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków!!!! Szymuś oby gardziołko szybko przestało Cie boleć!

Kacperek już prawie zdrowy, kataru już nie ma, tylko od czsu do czasu troche zakaszle :)
 
Do góry