reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ada spi, a Paulinka siedzi mi na kolanach ale ide zaraz szykowac jej obiadek, akurat tak sie zlozylo, ze Paulinka wstala, a Ada zasnela ;D
 
reklama
Hmmm... Ziemzia, niech pomyślę, co bym mogła chcieć?? Mogłabym i ja podrzucać Ci Agatę, ale musiałabyś się przeprowadzić troche bliżej... niestety nie mam takiego szczęścia jak Klucha.
 
Joeey Wanda prosze mi tam wypic moje zdrowko, zeby byla dziewczynka ;D

u nas deszcz, buro-chmurno, Slawek poszedl na komisy dla glabow a mi sie nic nie chce :p zaraz troche ogarne i zupke uszykuje.
 

Joeey o rany no i jak sie czujesz w roli opiekunki ?? fajnie takie dwa urwisy mieć pod opieką? A swoją drogą to cie Wanda urządziła ... to jest cwaniaki jeden ;D ;)

Natalko jotka w jotkę to samo czujesz co ja jak miałam na głowie mamę Astka...... no wszystko co napisałaś to ja mogła bym równie dobrze napisać....ale ja co prawda nic sie nie odzywałam ale nie pozwoliłam jej ani przwijać ani karmić z butelki bo z obiadkami to różnie musieliśmy wspólnymi siłami Maksa zachęcać..... i to jakiś komfort mi dawało że chociaż te obowiązki dla siebie zostawiłam, a tak to robiła co chciała........ i już się z Astkiem mnie boją trochę bo poprzednio to ona robiła co chciała a Astek jeszcze jej w tym wszystkim pomagał, ale wtedy były wojny... to teraz już o prawie wszystko się pytała więc raz nawet zrobiliśmy jej przyjemność i na prawie cały dzień zostawiliśmy babcie z wnuczkiem samych...

Ale co do pomyłki "mamo" zamiast babciu...... ojjjjjj zagotowała bym strasznie...ale nie wiem czy bym coś powiedziała.... bo trudno tu jakiekolwiek słowa dobrać żeby to zgrabnie wyszło żeby teściowej weszło w pięty ale żeby nie mogła się obrazić...

Joeey kurcze no to miałyśmy twoją teściową za jeden z wzorów a tu też się kobita popsuła....... czyżby nie było porządnych teściówek.....................


A Maksikowi zębol się kluje następny i cierpi strasznie upierdliwy przy tym jest nieziemsko ale taki nawet kochany..... na razie jeszcze nie robimy sobie na złość.....ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie

I próbujemy dziś trochę brukselki na obiad nie wiem czy wolno....ale się okaże....
 
Hanka- nie ma sprawy - zrobimy sobie domowy żłobek, hahahaha!!

A moje dziecko siedziało chwilę cicho i patrzę a ona siedzi na środku pokoju z łyżeczką!! Myślę sobie - skąd ona tą łyżeczkę wytrzasnęła?? No i juz wiem - w miseczce z owocami była, a zawartość misieczki jest teraz na białym fotelu dokładnie rozsmarowana, to co nie dało się już wetrzeć jest na rywanie wklepane!!!
 
Sorbus przybij piatke :) ja mam tak samo, musze bardzo uwazac co jem i dbac o siebie, bo wystarczy, ze sie "zapomne" i od razu tyje :p tez owoce, warzywa i ziarenka ;D

Kamila i wlasnie tego chce uniknac, a mi to grozi ::) ;D
 
reklama
Do góry