reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

hej dziewuszki !
Wandzik poszla na szkolenie do tej nowej pracy, a ja zostalam z Ada i Paulinka - juz teraz wiem jak to jest miec blizniaki  :laugh:
ide poczytac co zescie naskrobaly a jest tego troche...
 
reklama
Zdanka - witaj, normalnie już się za wami stęskniłam, a tą twoją córuchę to bym wyściskała!!

Pati - trzymam kciuki!!

Nathalie - no to niezle sobie teściówka pogrywa, pakuj Ingę i przyjeżdżajcie do nas!!! a Klusce już mówiłam, żeby podrzucała mi Gabę!  ;D

Joeey - no to imprezka na maxa!! wolna chata!!



 
Natalka z tym mamusia to jest przegiecie :mad: ziemzia ma racje - za duzo sobie pogrywa, moja tesciowa tez jest zaborcza i ostatnio jak Ada zostala u nich na noc to nast dnia przychodzimy po nia, a ona z tekstem, ze jak Adusia zostalaby u niej 3 dni to nie chcialaby do nas ::) :mad: zostawie to bez komentarza, dzis zadzwonila i byla troche zdziwiona, ze do Poznania wybylam :laugh:
Ewela tez moge pomoc w tlumaczeniu ale pewniej to zrobi ktoras z dziewczyn bo po anglistyce w koncu ;D
dla Szymusia duzo zdrowka zycze bo czytam, ze chorutki :-[
 
Natalia, doskonale Cię rozumiem. Mnie tez wkurzało straszliwie jak tesciowa mówiła o mnie do Gabci: Małgosia, jak ją non stop chciała nosić itd. Swoja drogą to ciekawe zjawisko, większośc teściowych próbuje byc lepsza od nas - mamusiek- moja, twoja, Magdusi. A z drugiej strony moze to my jestesy przewrażliwione ;). A Ziemzia już wczoraj zaofiarowała swoją pomoc przy Gabie w razei czego ;D
 
czytam, ze maruda sie wlaczyla dzieciaczkom  :( jakos przezyjemy ale teraz sie zaczyna najgorszy okres  :p raczkowanie, wstawanie, chodzenie i sieganie po wszytko w celu konsumpcji - ale pociesze Was, ze to sie kiedys skonczy - jak skoncza 1,5 roku  :laugh: ::)
 
Joeey, no to nieźle z bliźniakami jest, jak masz dla nas czas! :)

Klucha - taka opiekunka jak Ziemzia to skarb!

Natalka, rzeczywiście teściowa chyba sie prosi, żeby jej napyskować, kurde no! To juz lepsza taka jak moja co w ogóle się nie ma czasu wtrącać, bo soba zajęta - nie pomoże ani ani ale przynajmniej tez nie przeszkadza. A o moja mamę to nie jestem wcale zazdrosna, wiem, że to chwilowe jest!

Sorbek - ale zleci nam ten czas szybciorem, malucy nie dopuszczą do tego, zeby nam sie przedłużał
 
Sorbek, kto jak kto, ale my grudniowe mamusie damy rade :laugh:

joeey, a TY już w domku, czy jeszcze u Wandy?

Hania, ja wiem, ze Ziemzia to skarb i bardzo sie cieszę, ze zamieszkała w sąsiedztwie.
 
reklama
Do góry