reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Wybaczcie drogie kolezanki ale mykam dolozeczka bo padam na ryjek!!!Nati bardzo prosze o wskazowki!!!!przeczytam sobie rano!!!!!!

Wiec dobrej nocki mamcie!!!!!!!!!!
 
reklama
Amelka  ;D ;D ;D

Martusia to jeszcze jest nic  ;) ;) ;) nieraz kilkakrotnie nie można wysłać swojego posta  ::) ;D

Kamila super że wybrałaś już suknie, opisz jak wygląda :) a tamtej babce dobrze zrobiłaś hehehe... w końcu powinna wiedzieć że "klient nasz pan"  ;D
 
Natalko nie smuć sie Ingusia i tak Ciebie najbardziej kocha :) a Kacperek tez jak zobaczy babcie albo dziadka to aż piszczy i ja wcale sie tym nie martwie :) mnie ma na co dzień i od wszystkiego że tak powiem a babcia przyjdzie tylko na chwilkę sie z nim pobawić i powygłupiać a jemu w to graj.
 
Czesc laski :)

a wiec ....
bylismy dzis na kolejnej rehabilitacji, o dziwo Ola byla chetna do cwiczec na pierwsze 15 minut.Cos moja corcia nie chce siedziec tylko podziwiac swiat na brzuszku :(
do tego mielismy powazna rozmowa z mezem ::) niestety ciagle sie klucimy wiadomo o kogo(tesciowa) no i doszlam do tego wniosku ze albo musze ja tolerowac albo moje malzenstwo sie rozpadnie na amen :( tylko jak mam ja tolerowac skoro ja szczerze nienawidze ??? wymyslilam sobie ze poprostu przy kazdej wizycie albo bede cicho siedziec albo traktowac ja jak znajoma, no niewiem mam dola bo jak tak dalej pojdzie to mnie maz zostawi :(
jestem zla synowa :p ale ja widze same wady u nich :-[

Natalko nie przejmuj sie to Ty jestes mama, ja tez jestem szalenie zazdrosna o corke.Nie daje jej nikomu na dluzej bo uwazam ze nikt sie nia dobrze nie zajmnie tylko ja sama ;D ;D

Cypryska
fajnie ze wybralas suknie, a ile teraz kosztuje wypozyczenie ???

[size=10pt]Wanda[/size] Ty nie udawaj z opisem na gg ze piszesz

mgr :p
acha laski mam nowy numer gg prosze sobie zmienic ;D 6363555

narazie na tyle jutro musze wczesnie wstac bo ide z moczem musze Oli rano pobrac, masakra


[size=[b]10pt]Marta[/[/b]size] skad jestes?bo ja tez z okolic Katowic, napisz dokladniej bo juz Sorbus ciekawska pierwszy stopien do piekla Asiu :p
 
No udało się. Mały śpi. No ja właśnie nie mogłam wysłac swojego posta :) Jestem z Siemianowic :)
A w Świętochłowicach mam rodzinkę :D :)
JAk to fajnie, że są kobietki mieszkające bilisko nas :)
 
Padam na ryjek laski...
przeczytałam tylko jak Kamila sukienkę wybierała i idę spać :)

A najgorsze ze ja tego mgra pisze i pisze i pisze, a tu dopiero 13 stron :(

Dobranoc, jeśli jeszcze ktoś tu jest :)
 
reklama
Wanda 23 Ja jestem, niestety już chyba tylko ja.... dobranoc. Kolorowych snów



---------------------------------------------------------------------
...Niech mówią ,że to nie jest miłość....
 
Do góry