reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Ewela, Joeey - zdjęcia znad morza bajka..... ech..... marzy mi się morze...tak poleżeć plackiem na cieplutkim piaseczku.... ::)

Ziemzia - Misia - żółwik... przeczadowa minka :)

A moje dziecię dzisiaj postanowiło się puścić  ;) :p .... stanął przy krzesełku odwrócił się w bok podpierając się jedną rączką po czym puścił się... oczywiście wylądował na dupeńce jak się łatwo można było domyślić ale ja już się boję co on następnym razem wymyśli....
 
Ja też byłam na grzybkach w piątek.Nazbieraliśmy samych siniaków,tyle co na sos do placków ziemniaczanych i na następny dzień jeszcze zostało na jajecznicę ::).
A miałam taką ochotę na kanię :mad:.Chyba jeszcze nie ma albo wogóle nie będzie :(.
 
Witam z wieczorka!teraz ide kontynuowac wklejanie zdjec i zaraz wracam!!!!zasypiuemy was!!!!

Paula dziekuje za komplement i Steffi tobie rowniez!!!!!!!!
 
Martusia czego tu sie bać  ;) pisz jak nawięcej i co tylko chcesz, nie przejmuj sie że palniesz coś czy zrobisz byka my to wszystko już znamy  ;D fajnie że się w końcu ujawniłaś :)
ja miałam termin na 21 grudnia :) ale Kacperek chciał wcześniej wyjść na świat :)
a skąd jesteście?

Steffi Kacperek robi tak samo a potem bach na pupe  ::)

Amelka ja już jadłam kanię smazoną mmmmmniam :) Paweł nie jadł bo się boi ;)

 
a czy Wasze dzieci też się zrobiły takie całuśne????? wczoraj jak chodziliśmy po tych hipermarketach to większośc czasu trzymałam Kubę na rękach bo mu zdecydowanie nie podpasował sklepowy wózek... no i on co chwilkę jak nie piszczał albo się wszystkiemu dziwił robiąc wielkie "ooooooooooo" to łapał mnie za uszy i chciał się całować... a co mnie przy tym obślinił to moje :laugh: :p
 
Martusia witaj ;D ja tez pojawiłam się stosunkowo niedawno ale jak widac wsysneło mnie :laugh: :laugh: :laugh:

Julcia Amelkowa slicznie stoi sama i można się nie bac że klapnie na pupe ja się o Maje jeszcze boję bo az tak super nie stoi
Ewelka a co tam robi bo mój Bartek tez się do Norwegii wybiera

Maja jak powiem daj buzi to sie tylko nadstawia :laugh: :laugh: :laugh: a ooo to jej ulubione słowo ;D jak cokolwiek bierze w łapki to ooo i w ogóle w takich cudacznych intonacjach no polewke z niej mamy
 
Jeszcze chciałam napisać że ją ostrzygłam.Miała takie pojedyncze odstające długie piura i ciągła się za nie.
A zaczynają jej rosnąć takie grubsze i wyrównałam do tej długości.
Paula zazdroszczę Ci tej kani ;).Gdzie ją znalazłaś.Pakuję się i jadę :p ;D.
Steffi Julka też tak robi tylko ja mam wrażenie że ona mnie chce poobgryzać raczej :p ::).
 
reklama
Steffi Kacperek nie tyle chce sie całować co pieścić i tulić i wtedy przychodzi i się we mnie wtula :) wtedy wiem ze zebrało mu sie na pieszczoty :laugh: :laugh: :laugh: no a ile przy tym mnie obslini ::)

Amelka przyjeżdżaj w sobote to pójdziemy razem, znam miejsce u nas w lesie gdzie rosną kanie :D
 
Do góry