reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Martusia witaj na forum! :laugh: :laugh:

Wanda no to teraz musisz sie sprezyc z mgr skoro masz prace! Dobrze, bo masz dzieki temu kopa, zeby szybciej napisac! :laugh: Tak w ogole to podziwiam Pawla, ja bym chyba nie potrafila wybaczyc... Cale szczescie wiec ze to nie ja jestem Twoim mezem! ;D ;D Ciesze sie bardzo, ze wciaz jestescie razem! Oby tak dalej!

Ojejej tyle chcialam napisac a tu Syn wzywa! ::)
 
reklama
witamy o poranku
MArtusiaP, witamy na forum
Wioluś, nie martw się, że Ola tak krótko wytrzymuje na rehabilitacji. Pzryzwyczai się, polubi rehabilitanta i będzie sie cieszyć. Gaba początkowo była znana w całej przychodni z donośnego głosu, bo wyła przy ćwiczeniach na brzuchu a teraz bez problemu wytrzymuje 25 min cwiczeń, ale potem włącza marude. Za to jak wchodzimy na sale ćwiczeń to sama już czworakuje do zabawek i się cieszy, poprostu oswoiła się z miejscem i naszą rehabilitantką - u Was bedzie tak samo, zobaczysz. A te cwiczenia są na prawde wązne. Gabrysia do poł roku lezała na tylko na plecach, n abrzuchu wyła, żadnych obrotów czy nawet prób ruchu nie raz pisałam na forum jak się tym martwie, a po tych ćwiczeniach za nim skończyła 8 miesiecy, sama usiadłą, zaczeła czworokowac i stawać przy meblech. Ani się obejrzysz, a Ola zrobi to samo. A jaką metodą cwiczycie Voyty, czy NDT Bobath, pewniepisałaś, ale musiaam to przeoczyć. Co do teściowej to może rzeczywiście spróbuj ją "tolerować".
Kamila, wybrałaś już sukienkę? Jesli tak to wstawiaj zdjęcia. A na kiedy w końcu ustaliliście termin, bo to tez mnie ominęło.? sorki
Wanda, pisz, pisz, co dziennie po 6 stron i w końcu napiszesz :p, a o jaki masz temat?

Co do przytulania się Gabrysi do ona też jest pieszczocha, ale jak ma humor. CZasami specjalnie nadstawia brzuch albo bok do całowania, a najbardziej lubi wieczorne "chichitki" na łózku. Zamiast się wyciszyc ona rozrabia, ale w końcu pada zmęczona. Wczoraj tatus próbował ja uśpisc, ale skończyło sie to histerią, spazmem i krokodylimi łzam. "Ktoś Gabie zabrał mamusie". Wzszystko było na próbe, bo naczwartek mam zaproszenie do knajpki na babski wieczór... i chyba nie pójde. dzisiaj podejmiemy próbe jeszcze raz może tym razem pójdzie lepiej. Tak to jest jak sie z dzieckiem mamusia nie rozstaje chociaz na godzinke. Co ciekawsze Gaba chętnie idzie do obcych, w piątek byłam w pracy to sama do kilku osób rece wyciągała. Problem w tym, że mama musi byc gdzies obok. A wieczorem to juz masakra, nawet na chwile nie moge odejsc
wiecej nie napisze, bo dziecko podchodzi w zakazane rejony mieszkania, miłego dnia
 
Witam przy porannej kawusi!!!!!!!!!!!!!!!

na poczatku napisz Natalko wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zdjecia juz sie laduja!!!!!!!!!!

Moj Szymek jeszcze nie raczkuje bo nie doszedl jeszcze do tego jak przestawiac rece i nogi!wstaje tylko i giba sie do przodu i do tylu!!!!!!!!!ja mam smiechu co nie miara!!!!!!!bardzie nz raczkowanie odpowiada mu stanie w lozeczku!!!!

kamilko prosimy o zdjecie sukienki!!!napisalas nam ze wybralas ale jej nie widzimy!nie wiem dlaczego??????
 
Witam z rana

Wiolus
no ty na mnie nie zwalaj bo sama z ciekawośći chciałas się zagotować ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Maja własnie kombinuje jak to rczkować ale też za bardzo nie wie jak przebierzc rękami i nogami a czasem wydaje mi sie że już juz zacznie

Wow rękami juz zaczeła ale nogi zostały w tyle :( :-[ :-[ :-[
 
i ja witam przy kawusi:)

Kamila - chwal się sukienką!!!!
Wanda - pisz szybko tą pracę i wracaj tu do nas :)
Wiolus - no niestety coś w tych naszych teściowych jest takiego że ich się niestety nie da lubić mimo szczerych chęci (z małymi wyjątkami). Trzymaj się dzielnie.... !!!
a no i zapomniałam powitać nową mamę :) MartusiaP WITAJ :):)
 
Natalia Maja też leci do babci jak szalona i też mnie to wkur....ia ale jak płacze to nie chce byc u babć tylko woli do mnie i to mnie skolei cieszy ;D ;D ;D ale ta jej radośc z wodoku babci tłumacze sobie tak jak paula żę babcie są od noszenia to je Maja lubi a ja niestety nie moge jej non stop nosić :-[

Wioluś
a mieszkacie z tą jendzą ???
 
teraz jest super a swoją droga sliczne zdjęcia z nad morza i twoje i joeey kurcze może jest takie cudne a nasze dzieciaki tak świetnie się na plaży prezentują ;D ;D ;D

Misia
ma swietny też chodzik jeżdzik a minka jest przesłodziutka :laugh:
 
reklama
Do góry