reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

czesc lasencje
Byłam dzis wybierać suknie i wybrałam  ;D troche smiechu mialam z przyszła szwagierka bo wredna baba w tej wyporzyczalni pracuje.Chcialam zeby sciagnela mi suknie z wystawy bo tak mi sie podobała ze szok,to ona na to ze to bedzie trwało jakies 20 min,ja jej na to ze chce ja przymierzyc a onaze wtedy da mi taka sam kroj tylko inny kolor a ja ze to nie to samo to i tak mi dała inna,przymierzyłam i mowie ze chce tamta z wystawy to ona sie pyta czy jestem na nia zdecydowana bo jak nie to nie ma sensu jej sciagac i zaraz znowu wieszac,ja na to ze tak!przymierzyłam(sciaganie trwało niecale 2 min.)i jednoglosnie stwierdzilysmy ze szwagierka ze strasznie wygladam :D i od razu ja sciagnelam :D hehe ale mialysmy ubaw :D  
 
reklama
No i kolezanki nici z wstawiania zdjec bo chyba jedno zdjecie wklejalabym z 10 min!!!!musicie jeszcze trooche poczekac i bedziecie mogly nas "obgadywac"!!!!!!hehhehe....

Paula dfaj juz spokoj z tymi grzybkami bo mam slinotok!!!!!!!!

Sorbus Tomek pracuje w firmie budowlanej,prace wykonczeniowe!!!a twoj maz co bedzie tam robil???
 
Cyprysiowa i bardzo dobrze :laugh: :laugh: :laugh:

Ewelka
jak pojedzie bo to jeszcze nie na 100 % to cos od spawania tzn przygotowanie dla spawacza - monter czy cos w tym stylu

ale system niezły bo 2 tyg tam a 3 tu
 
Sorbek Majutek pięknie mówi mniam mniam przy jedzeniu.W ogóle pięknie mówi.
Julka nic tylko babababa chyba że żuje sweter wtedy wychodzi mamama ;).

Paula z Tobą do lasu zawsze  :p ;D
 
Martusia witaj na nowo!  ;D

Taaa... i co ja miałam napisać??? kurcze, już nie pamiętam.  :-[

A moja Ingusia mnie odpycha jak chcę dać jej buziaczka, ewentualnie ignoruje. Ja ją ciągle całuję, bo muszę się nacałować póki jeszcze się daje.  ;) Poza tym ona taka słodka jest, że nie mogę się opanować.  ::) Za to przytula się bardzo często. A w ogóle to moje dziecko mnie zdradza, ciągle chce do babci. Mam mega doła...  :-[ :-[ :-[

Kama a jaką sukienkę wybrałaś? Niezłe z tą babką w wypożyczalni, he he, dobrze jej tak.  :laugh:

Ewela olej żabę i wstawiaj przez fotosik.  ;)

Kurna, dacie wysłać czy nie? :mad: ;)
 
jesteśmy z okolic Katowic. Myślałam , że sobie dziś z Wami pogadam a tu nic z tego: właśnie się rozpoczęła akcja ZĘBY. Mały płacze a tata ma problem z uspokojeniem synka. Patryczek już prawie chodzi a  zębów nie widać (tylko słychać :) )

Ja też dziś miałam na obiad świeżo zbierane grzybki, ale jakie to nie mam pojęcia-nie znam się na grzybach :)

Ale tu dziś ruch...
Tu zawsze tak?
 
Natalko jak mozesz daj wskazowki bo nie mam pojecia jak sie to robi i linka tez prosze!

Sorbus no to rzeczywiscie fajny uklad -ja musze czekac 3 miechy............
 
reklama
Do góry