reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Cześć kochane. Tak starsznie długo nas tu nie było. Najpierw urodził się Patryś i brakowało mi czasu na net. Potem nie miałam neta a teraz praca i raczkowanie(z próbami chdzenia). Teraz jest w miare więc mam nadzieję coraz częściej do Was zagladać. Czy przyjmiecie nas znowu?
 
reklama
Martusia witaj ponownie :) choć ja Cie nie pamiętam :-[ widocznie nie było mnie na forum jak sie pojawiłaś, ale miło nam będzie jak znowu u nas zawitasz i mam nadzieję że zostaniesz :) :) :) napisz nam cos więcej o sobie i swoim synku (bardzo ładnie ma na imię - Patryk) :)
 
Martus mnie tez nie bylo jak ty bylas-hehhe...ale witamy i przyjmujemy z otwartymi ramionami!!!!!!

Sorbus moj Tomek pojechal juz drugi raz do Norwegii i tez po raz drugi na 3,5 miesiaca!!!!!!

No,no Wandziek to z ciebie niezle ziolko!!!ale co do tego masz racje ze twoj maz kocha cie ogromnie bo mialam okazje sie z wami spotkac i ta jego milosc az emanuje!!!!!szkoda ze nie zaraza-hehhehe.....

Karinko w zwiazku sa wzloty i upadki na tym polega ten glupi swiat!!!!takze napewno sie ulozy!!!zycze wszystkiego naj i obyscie sie szybko pogodzili!!!!!!!!!
 
Kacperek już śpi, więc spokojnie mogę poogladać sobie albumik :)

Dzieciaczki przecudne!

Joeey super zdjęcia! szczególnie Ada paplająca sie w piasku :D

Ewela ale jesteś pięknie opalona :) prosimy o więcej zdjęć Szymusia :)

Pati Twój synuś to niebieskooki przystojniacha :D szczególnie podoba mi sie zdjęcie na huśtawce i ze skośnooką koleżanką :D

Asiu, Amelko super zdjęcia ze spotkanka :laugh: fajnie że mogłyście sie spotkać :D
Asiu a Majeczka po wizycie u fryzjera bomba! :D

Ziemzia dla mnie Misia to też cała TY :)

Ziemzia, Klucha czadowe zdjęcia z imprezy "Pampersa" :D :D :D szkoda że my nie mogliśmy pojechać, ale może sie wybierzemy jak bedzie w Szczęśliwicach pod koniec września ;)

Steffi widze ze Kuba tak samo jak Kacperek staje przy wszystkim i szpera po szafkach :)

Wanda Paulinka stojąca w łóżeczku wyszła bosko :laugh:

Ana Staś w szlafroczku cudo :D i super zdjęcia z plaży :) znajome okolice....Ustka :)

dalej sie już nie cofałam... :p

 
Paula nazbierałam tyle co na jutro na grzybową -mniam z makaronem :laugh:byłam chwilke Filipa połozyłam po 17 więc ile mozna chodzic po lesie jak cie komary nadgryzają we wszystko co sie da ::) :laugh:
 
reklama
Jetseście kochane. Byłam byłam, i raczej większość z Was też. Ja tylko czytałam, niestety :( To były moje początki w internecie i na forum.  Troche się bałam wypowiadać, choć nie wiem dlaczego-przecież to nie takie straszne :) Widać człowiek mądrzeje z wiekiem :)  Pewnie nie będe tu tak często jak niektóre z Was ale postaram się być jak najczęściej.

Patryczek urodził się 21 grudnia 2005. Ważył 3300g i miał 57 cm :)  
Poród wcale nie był straszny. Nawet nie wiem kiedy mały "wyskoczył" :)
Do domku wyszliśmy w samą Wigilię. To były najpiękniejsze święta.
Taraz Patryczek zaczyna wędrówki po domu. Wszystko go ciekawi, wszędzie wejdzie.
Codziennie wymyśla coś nowego. Jest stasznym śmieszkiem. Nawet z największego doła potrafi mnie wyciągnąć.
 
Do góry