reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hej dziewuszki
Dopiero teraz dojechaliśmy. Przespałam cała drogę do Krakowa.
Sorbek dziękuje Ći bardzo za spotkanie, jutro wkleje zdjęcia dziś nie mam siły.
 
Dziewczyny - zdjecia ze spotkania Sorbusiowej i Amelki bomba :) Super, zazdroszcze bardzo - ale pozytywnie :)
A ja moze tez sie z kims za niedlugo spotkam ;D ;D ;D

Majka po wizycie u stylisty - świetna fotka !!!!! Ja takiej zrobic nie moge - z wiadomych powodow :)

Misia na pierwszym zdjeciu - rzeczywiscie, jak mowi Natalka - klon tatusia !!!!
 
Taaa, rogaliki... ::) Od samego początku mówiłam mu, że zrobię z jagodami, a ten "nie nie, zrób z twarożkiem" no to ok. Zrobiłam z twarożkiem za pierwszym razem, i za drugim też, ale zrobiłam też kilka na próbę z jagodami i tak mu zasmakowały, że teraz mają być rogaliki i właśnie z jagodami. ::) A tak na marginesie, to też teściowie maja ze mną dobrze. ;) :laugh:
 
reklama
Do góry