reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

a ja musze sie pochwalic, ze jutro jade na rozmowe o prace do Pawla pracy - bo chce mnie wkrecic u siebie na umowe zlecenie i praca w domu - takze fajnie by bylo gdybym dostala :)
trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Fakt, 5000 zaraz stuknie - jeszcze dzis :)

niew iem jeszcze o ktorej pojade, ale raczej miedzy 10 a 13 :)
bo to luzne godziny z racji tego, ze jade do glownej ksiegowej u Pawla :)
 
Wando, trzymam kciuki! Mnie prawie miesiac temu skonczyl sie urlop wypoczynkowy po macierzynskim i dogadalam sie tak ze swoim szefem ze pracuje w domu, a mialam isc na wychowawczy. Bardzo sobie chwale :) pracuje kiedy moge :) Swietnie jak tak mozna polaczyc prace z wychowywaniem dziecka. Zawsze jakis grosz wpadnie, a poza tym troche mi brakowalo zaangazowania w sprawy zawodowe. Chociaz praca w domu nie oddaje tej samej atmosfery co praca w biurze... Ale cos za cos :)
Powodzenia!!

Agnieszka
 
Wanduś - trzymam kciukasy!! A jeśli chodzi o moje dziecko, to faktycznie po mnie ma tylko... płeć!
Natalia - to może i my wpadniemy, jak tak się postarałaś, hahaha - i przepędzimy teściów! żeby więcej żarełka dla nas zostało, hihihi
 
Hej Dziewczynki!

Ten moj mlodociony bandytek szaleje nocami i spac starej matce nie daje... Ech... Dzis spal rekordowo dlugo bo az do 5, ostatnio budzi sie okolo 2 i szaleje przez kilka godzin, po czym zdrzemnie sie na godzinke. Dzis wiec od 5 jestem na nogach i nawet nie mam sily dupy podniesc, zeby sobie zrobic kawe. Ech! ::)

Dobra koniec marudzenia! :D
 
O Ziemzia! Czemu nie spisz? :D Miska fucktycznie caaly tatus!

Wanda trzymam kicuki za prace!

Amelka super masz te zdjecia w podpisie! :D

Natalia poprosze o przepis na rogaliki! Chyba ze juz jest na przepisach? Zaraz sprawdze.

a w ogole to Didi brak nam Ciebie!!! Zakladaj neta szybko i opowiadaj jak CI sie podoba w Irlandii??

Ach no i zrobilam sobie w koncu kawe, nastawilam tez grzecznie pranie, po czym runal deszcz... ::) ::)
 
Hej Paaricia - no właśnie nie śpię (bo walczę z wklejaniem fotek do albumiku) i w sumie zastanawiam się czy w ogóle opłaca mi się iść do łóżka, hahaha, w końcu i tak zaraz wstanę, bo mój bąk się wyśpi! Dzisiaj Misia śpi jakby chciała, a nie mogła.... co chwila budzi się z dzikim skowytem, chyba ząb ją wkurza ::) No ja już w bezsenność popadam przez to moje dziecię!!
 
Aha - i smaczniusiej kawusi, najlepiej smakuje jak za oknem pada deszczyk, jeszcze tylko dobra książka i pod kocyk... a dziecię do tatusia!! (szkoda, że to pewnie mało realne!)
Dobra spadam bo będę jak zombi jutro się snuć po osiedlu z wózkiem :laugh:
 
reklama
Ziemzia biedactwo! To sie nasze Maluchy zmowily... Chyba to poprostu ten wiek - wykluwania sie zebow. Kurcze, ale ja dawno ksiazki nie czytalam! Ostatnio jak Maly byl malenki i ssal mnie godzinami. :D TEraz jak 5 minut possie to duzo...

A u nas deszcze przeszedl, ale za to wieje okropnie. Mialam isc na 2gi spacer, ale chyba sobie podaruje, bo jeszcze mi Atka z wozka wywieje! ;D
 
Do góry