reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Halutko:) ja też jestem... My dzisiaj pół dnia spędziliśmy w plenerku a drugie pół w Castoramie i Obi w poszukiwaniu lamp, desek, farb i już nie pamiętam czego jeszcze... nienawidzę w niedzielę robić takich rzeczy ale tylko w niedzielę możemy wspólnie gdzieś pojechać jak Tomek nie jest zawalony robotą...... Całe szczęście że starczyło nam czasu na stajenkę .... Kubuś po raz pierwszy siedział na koniu:) i bardzo mu się podobało, szczególnie wtedy jak darł go za grzywę :)
 
Jsorbek - no powalił mnie fryz Majutka.... bomba... ile "tatuś" bierze za stylizację????  ;D ;D

Spotkanko widać super... dziewczynki w różu przezentowały się jak na prawdziwe damy przystało

Amelka - super fryzurka :)
 
Kurde, ja znowu wieczór w kuchni. Mam juz zrobioną pastę warzywną na chlebek i jeszcze mnie czekają rogaliki... ::) Tym razem robię z jagódkami, mniam mniam. :p Miałam jeszcze zrobić kotlety gryczane, ale to już nie dziś, nie chce mi się. Ingusia spała dziś tylko godzinkę w ciągu dnia i mnie wymęczyła do reszty. Muszę Wam powiedzieć, że odnoszę całkiem niezłe sukcesy wychowawcze ;D Ingusia już podaje zabawkę jak mówię "daj" i wypuszcza ją z rączki. :laugh: Cieszę się jak goopia. Tak to fajnie wygląda, no i nie płacze przy tym już, bo wie, że i tak nie dostanie jak będzie ryczeć.

Steffi zazdroszczę zakupów. Ja uwielbiam wybierać i kupować różne rzeczy do domu, choćby to miała być niedziela. ;) No i konika Ci też zazdroszczę, ja chyba do końca życia będę mogła sobie o tym tylko pomarzyć.

Lecę do albumiku pooglądać zdjęcia.
 
Steffi jak też tego konika zazdroszczę ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Natalia
ale tyy masz pomysły na gotowanie ::) ::) ::) i gratuluję sukcesów wychowawczych tez się za to moje dziecko musze wziąć :laugh: :laugh: :laugh:
 
Stefii taka stylizacja to dla niego czysta przyjemnosć także zapraszamy na fryzurke dla Kubusia :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry